*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1793
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۵:۱۸
رضا مسرور: ۲۰ واحد صنعتی راکد در محدوده منطقه آزاد انزلی فعال شده اند

رضا مسرور: ۲۰ واحد صنعتی راکد در محدوده منطقه آزاد انزلی فعال شده اند

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، رضا مسرور با اعلام این خبر گفت: حمایت از سرمایه گذاری در بخش تولید، ایجاد اشتغال مولد و بهبود فضای کسب و کار از اهداف راهبردی منطقه آزاد انزلی است. وی افزود: حمایت قانونی، ارائه خدمات مناسب و توسعه سرمایه گذاری داخلی […]

Masroor

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، رضا مسرور با اعلام این خبر گفت: حمایت از سرمایه گذاری در بخش تولید، ایجاد اشتغال مولد و بهبود فضای کسب و کار از اهداف راهبردی منطقه آزاد انزلی است.

وی افزود: حمایت قانونی، ارائه خدمات مناسب و توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش صنعت از جمله مواردی است که به منظور تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، در دستور کار سازمان منطقه آزاد انزلی قرار گرفته است.

مسرور در خصوص اقدامات این سازمان برای فعالسازی واحدهای راکد صنعتی تصریح کرد: در یک سال اخیر۲۰ واحد تولیدی راکد با تلاش های انجام شده فعال شده اند که با برنامه ریزی های صورت گرفته تا دوسال آینده، هیچ واحد صنعتی راکد و نیمه فعال نخواهیم داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.