*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13238
  • 21 ژانویه 2021 - 20:56
رقابت فیلیمو و نماوا بر سر انحصار !

رقابت فیلیمو و نماوا بر سر انحصار !

به گزارش انزلی پرس،دیگر دوران دوستی و رفاقت VOD ها به پایان رسیده است و اکنون رقابت بسیار نزدیکی برای جذب مخاطب بیشتر بین نماوا و فیلیمو دو سرویس بزرگ وی او دی در ایران آغاز شده است.

به گزارش انزلی پرس، دیگر دوران دوستی و رفاقت VOD ها به پایان رسیده است و اکنون رقابت بسیار نزدیکی برای جذب مخاطب بیشتر بین نماوا و فیلیمو دو سرویس بزرگ وی او دی در ایران آغاز شده است.

جدال اول و بزرگ این دو شبکه نمایش خانگی بر سر سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی بود، سریالی که با پیشنهاد وسوسه انگیز نماوا از چنگ فیلیمو در آمد و این موضوع باعث شد رقابت در بین این سرویس وی او دی جدی تر از قبل شود.

فیلیمو اما بیکار نماند و انحصار پخش سریال ملکه گدایان و خوب بد جلف را بدست آورد و گفته می شود چند سریال دیگر نیز به صورت انحصاری توسط فیلیمو در حال ساخت است.

نماوا اما با پس از ساخت شو هم رفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی دومین ضربه را نیز به فیلیمو وارد آورد ، انحصار پخش سریال نمایش خانگی سیاوش با بازی میلاد کی مرام به نماوا رسید تا مشخص شود این سرویس دهنده با توجه به امکانات سخت افزاری که کمپانی شاتل (مالک نماوا ) در اختیار آن قرار داده قصد دارد به بزرگترین سرویس دهنده VOD تبدیل شود.

باید منتظر بمانیم و رقابت این دو رسانه را مشاهده کنیم گرچه به نظر می رسد بزودی صدا و سیما با وضع قوانین جدید به شدت جلوی رشد این دو کمپانی را خواهد گرفت.