*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 190
  • ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۵
زمین لرزه‌ى ۵/۳ ریشتری در کالیفرنیا

زمین لرزه‌ى ۵/۳ ریشتری در کالیفرنیا

به گزارش پس از فردا: :مرکز لرزه نگاری آمریکا روز پنجشنبه گزارش کرد زمین لرزه ای به قدرت پنج و سه دهم در مقیاس ریشتر سواحل شمالی کالیفرنیا را لرزاند. جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ – ۰۱:۲۹ به نقل از واحد مرکزی خبر، موسسه لرزه نگاری آمریکا اعلام کرد کانون این زمین لرزه در ۷۰ مایلی […]

5de5ccc14f62a455abe8956d6f6722c50fe8be82
به گزارش پس از فردا: :مرکز لرزه نگاری آمریکا روز پنجشنبه گزارش کرد زمین لرزه ای به قدرت پنج و سه دهم در مقیاس ریشتر سواحل شمالی کالیفرنیا را لرزاند.
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ – ۰۱:۲۹

به نقل از واحد مرکزی خبر، موسسه لرزه نگاری آمریکا اعلام کرد کانون این زمین لرزه در ۷۰ مایلی سواحل غربی کالیفرنیا بود و این زمین لرزه در ساعت چهار و شانزده دقیقه به وقت محلی در روز پنجشنبه به وقوع پیوست.

یکی از افسران اداره پلیس این کالیفرنیا نیز اعلام کرد بر اثر وقوع زلزله، ساختمان ها و منازل مسکونی منطقه فرندالی لرزید اما هیچ خساراتی وارد نشده و تاکنون تلفاتی گزارش نشده است.

در تاریخ ۲۴ ماه اوت نیز زمین لرزه ای به قدرت شش ریشتر که کانون آن در فاصله ۲۵۰ مایلی شمال غرب منطقه ناپا در کالیفرنیا و مناطق اطراف آن بود، اتفاق افتاد که بر اثر آن خسارات گسترده ای به بار آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم