*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 6758
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۲۵
زهره زمانی : ۵ اثر جدید توسط سینماگران انزلی چی تولید خواهد شد

زهره زمانی : ۵ اثر جدید توسط سینماگران انزلی چی تولید خواهد شد

زهره زمانی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا از ساخت فیلم داستانی ( بازتاب ) به کارگردانی کاوه چلمبری با تصویربرداری و تدوین مهدی داسکار و بازی سوگل شاهین و شیرین سامی بعنوان یکی از این تولیدات یاد کرد. به گفته وی داستان این فیلم بازتاب رفتارهای یک مادر ، در کودک خردسال است. […]

زهره زمانی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا از ساخت فیلم داستانی ( بازتاب ) به کارگردانی کاوه چلمبری با تصویربرداری و تدوین مهدی داسکار و بازی سوگل شاهین و شیرین سامی بعنوان یکی از این تولیدات یاد کرد.

زهره زمانی

زهره زمانی

به گفته وی داستان این فیلم بازتاب رفتارهای یک مادر ، در کودک خردسال است.
وی افزود: فیلم داستانی ( تعقیب ) به نویسندگی و کارگردانی و تدوین آرمین ابراهیمی و تصویر برداری آرمین ابراهیمی و ایمان طاهری یکی دیگر از تولیدات این انجمن است.
زمانی خاطرنشان کرد : داستان این فیلم نگاهی به دلایل موج مهاجرت جوانان به اروپا است.
وی از فیلم داستانی ( خط خطی ) به نویسندگی و کارگردانی داود بدرخواهان ، با تصویربرداری و تدوین سروش پوراسماعیل بعنوان یکی دیگر از آثار ساخته شده اشاره و تصریح کرد : داستان تصویر ذهنی دانش آموزی از معلم سخت گیر خود است.
سرپرست انجمن سینمای جوانان انزلی همچنین از ساخت فیلم مستند ( پرستی سیمو ) به نویسندگی ،کارگردانی و تدوین آرمین ابراهیمی و تصویر برداری آرمین ابراهیمی و ایمان طاهری بعنوان دیگر اثر تولیدی در انجمن اشاره کرد.
به گفته زمانی این مستند به زندگی یک نوازنده درام پرداخته است.
وی در ادامه فیلم داستانی ( ژین ) به نویسندگی سحر محمدی و کارگردانی سحر محمدی و سیده نیلوفر موسوی و تصویربرداری و تدوین مهدی داسکار را تولید دیگری از سینماگران جوان عضو این انجمن خواند .
انجمن سینمای جوانان انزلی پس از یک دوره رکود از اردیبهشت سال ۹۴ به سرپرستی زهره زمانی بانوی سینماگر این شهر انجمن آغاز به فعالیت کرد .
تشکیل دو کانون فیلم و عکس و نمایش هفتگی فیلم های برتر دنیا ،برگزاری دو همایش بزرگ سه روزه فیلم کوتاه ، برگزاری نمایشگاه کتابهای سینمایی ، کارگاه فیلمنامه با حضور محمد گذرآبادی ، برگزاری دو نمایشگاه عکس مایکل کنا و خاطرات رمضان ، کارگاه عکس با حضور استاد مجید ناگهی، نشست های تخصصی هفتگی در کانون عکس از جمله فعالیت های این انجمن است.
در کنار این فعالیت ها برگزاری کلاس های آموزشی حرفه ای رشته های سینمایی با استفاده از اساتید و مدرسین با تجربه هم صورت گرفته است.
انجمن سینمای جوان انزلی از حدود ۲۰ سال پیش تاسیس شد و از سال ۷۶ به شکل رسمی آغاز به فعالیت کرد .
این انجمن تاکنون هنرمندان به نامی را در عرصه فیلمهای تجربی و بلند به هنر دوستان معرفی کرده است .