*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11697
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۳۰
ساختمان خدمات شهری شهرداری بندرانزلی به باشگاه ملوان انزلی واگذار شد

ساختمان خدمات شهری شهرداری بندرانزلی به باشگاه ملوان انزلی واگذار شد

در جلسه امروز مدیرعامل باشگاه ملوان با اعضای شورای شهر بندرانزلی مقرر گردید با توجه به اینکه دفتر فعلی باشگاه ملوان در شأن این باشگاه نیست، ساختمان خدمات شهری شهردای بندرانزلی در اختیار باشگاه قرار گیرد

به گزارش انزلی پرس، جلسه هم اندیشی مدیرعامل باشگاه ملوان و هیات همراه با شورای اسلامی شهر بندرانزلی جهت بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای رفع مشکلات باشگاه با حضور پژمان نوری و حامی مالی ملوان، سرپرست شهرداری بندرانزلی و اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی امروز پنجشنبه (۸ خرداد) در محل شورا برگزار شد.

در این جلسه که با هدف تبادل نظر برای حل مشکلات باشگاه ملوان برگزار شد، پس از شنیدن نظرات میهمانان و صحبت های اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی مقرر گردید با توجه به اینکه دفتر فعلی استقرار باشگاه ملوان در شأن این باشگاه نیست از ساختمان دانشگاه آزاد سابق به ساختمان واحد خدمات شهری شهردای بندرانزلی منتقل شود و ساختمان مذکور در اختیار باشگاه قرار گیرد.

همچنین مقرر گردید محلی برای تمرین تیم های پایه ملوان در منطقه چراغ پشتان توسط ماشین آلات و تجهیزات شهرداری انزلی آماده سازی گرد. مقرر گردید دو تابلوی تبلیغاتی در انزلی و غازیان و تبلیغات بدنه اتوبوس های خط واحد در اختیار باشگاه ملوان قرار گیرد.

همچنین مقرر شد کارگروه مشترکی جهت بررسی سایر موارد پیشنهادی در این جلسه که شامل تخصیص بودجه برای باشگاه ملوان در سال ۹۹ در ماده ۱۷ ، فروشگاه باشگاه ملوان، همکاری با پیمانکار آسفالتی که آمادگی کمک به باشگاه ملوان را دارد جهت اجرای آسفالت سطح شهر، هتل و مهمانپذیری انتهای پاسداران، عوارض حمل و نقل ( کامیون داران)، وسیله نقلیه جهت ایاب و ذهاب باشگاه، تعیین تکلیف اوراق سازمان برنامه ریزی گیلان تشکیل گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *