*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1491
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۳:۴۸
سارقان کابل های برق در بندرانزلی دستگیر شدند

سارقان کابل های برق در بندرانزلی دستگیر شدند

به گزارش انزلی پرس،فرمانده انتظامی بندر انزلی سرهنگ “هرمز عشقی” در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی چند فقره سرقت منزل، موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی بندر انزلی قرار گرفت.  وی اظهار داشت: با پی گیری سرنخ های بدست آمده، سرانجام عوامل پلیس اگاهی بندر انزلی […]

1202

به گزارش انزلی پرس،فرمانده انتظامی بندر انزلی سرهنگ “هرمز عشقی” در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی چند فقره سرقت منزل، موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی بندر انزلی قرار گرفت. 

وی اظهار داشت: با پی گیری سرنخ های بدست آمده، سرانجام عوامل پلیس اگاهی بندر انزلی موفق به شناسایی و دستگیری سارق شدند.  

این سارق با تکمیل پرونده به مقام قضایی معرفی و با قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی روانه زندان شد. تلاش پلیس برای شناسایی همدستان این سارق ادامه دارد.  

سرهنگ “عشقی” از شهروندان محترم خواست با تامین مناسب حفاظتی منازل خود، سارقان را از فرصت طلبی باز دارند. 

به گزارش انزلی چی، فرمانده انتظامی بندر انزلی همچنین از دستگیری سارق کابل‌های برق در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ هرمز عشقی در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی انجام سرقت‌های متعدد کابل‌های برق، بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.  

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیسی، ماموران سرنخ‌هایی را از حضور مجرمی سابقه دار در سرقت‌های مورد نظر به دست آوردند.

فرمانده انتظامی بندر انزلی خاطرنشان کرد: پس از شناسایی سارق، با هماهنگی مرجع قضایی، در یک عملیات پلیسی غافل گیرانه، در محل اختفای خود و با اموال مسروقه دستگیر شد.  

سرهنگ عشقی افزود: این سارق به هویت فرشید، س ۴۴ساله دارای ۲۱ فقره سابقه مجرمیت به ده فقره سرقت کابل برق از ابتدای سال جاری در شهرستان بندر انزلی اعتراف نمود.

فرمانده انتظامی بندر انزلی در پایان بیان داشت: این سارق حرفه ای پس از بازسازی تمام سرقت ها با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و در ادامه به زندان معرفی شد.

سرهنگ عشقی از شهروندان محترم خواست در صورت مشاهده هر گونه جرم و ناهنجاری اجتماعی با مرکز فوریت های پلیسی تماس بگیرند و همچنین هرگونه انتقاد و پیشنهاد به عملکرد پلیس را با شماره ۱۹۷ بیان نمایند.