*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1337
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۱۳
سرمایه گذاران کشور کره جنوبی خواهان مشارکت در بندر انزلی

سرمایه گذاران کشور کره جنوبی خواهان مشارکت در بندر انزلی

به گزارش انزلی پرس، جلسه سرمایه گذاری در بندر انزلی با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی (Hyundai Development Company) و هیئت همراه در دفتر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد وسرمایه گذاران صنعت حمل و نقل دریایی کشور کره جنوبی به همراه مدیرکل، معاونین و کارشناسان این اداره کل به بررسی و ارزیابی […]

45219_orig

به گزارش انزلی پرس، جلسه سرمایه گذاری در بندر انزلی با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی (Hyundai Development Company) و هیئت همراه در دفتر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد وسرمایه گذاران صنعت حمل و نقل دریایی کشور کره جنوبی به همراه مدیرکل، معاونین و کارشناسان این اداره کل به بررسی و ارزیابی عملکرد کریدور شمال و جنوب و تراسیکا پرداختند.

طی این جلسه مهندس نعیمی با عرض خوش آمد گویی، از حضور این سرمایه گذاران ابراز خشنودی نمود. وی بیان داشت با توجه به اینکه دو کشور ایران و کره جنوبی آسیایی و از لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک به هم هستند، می توانند روابط موثر و مثبتی داشته باشند.

 لی سونگ گان نماینده شرکت HDC (یکی از اپراتورهای بندر بوسان) در راس یک گروه سرمایه گذاری مشارکت کننده با شرکت پرهام از مدیریت بنادر و دریانوردی استان گیلان درخواست نمود که به عنوان یک سرمایه گذار در سایتهای زیر ساختی و رو ساختی بندر نیز همکاری نمایند.

لازم به ذکر است اعضای گروه شرکت هیوندای کره در جلسه فوق بر اساس نقطه نظرات اعلام شده علاقمندی خود را به این همکاری اعلام داشتند.

در این خصوص مهندس نعیمی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان پس از چگونگی روند توسعه زیرساختهای بنادر حاشیه خزر خصوصا ترانزیت کالا از حاشیه خزر به انزلی و بندر عباس و اروپا مطالبی بیان کرد و مقرر گردید با توجه به بازدیدهای میدانی نمایندگان شرکت HDC از بندر و همچنین تصمیمات اتخاذ شده در دفتر مدیریت بندر انزلی، نقطه نظرات ارائه و پس از بررسی های لازم تصمیمات نهایی معمول شود.

قابل ذکر است در پایان مهندس نعیمی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از بندر انزلی به عنوان پایلوت و هاب بنادر شمالی کشور یاد کرد و همچنین با توجه بر نقش و جایگاه ویژه بندر انزلی در کریدور شمال و جنوب به سرمایه گذاران کره ای در خصوص همکاری و همیاری با بندر انزلی تاکید کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.