*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1766
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
سرمربی عقاب: مقابل ملوان حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم

سرمربی عقاب: مقابل ملوان حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، احمد صیادی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال، گفت: با سلام خدمت مردم گیلان و مردم خوب انزلی فردا می‌خواهیم مقابل تیم بزرگ ملوان بازی خوبی انجام بدهیم ملوان تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی داشته و […]

DSC_0500-HDTV-720

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، احمد صیادی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال، گفت: با سلام خدمت مردم گیلان و مردم خوب انزلی فردا می‌خواهیم مقابل تیم بزرگ ملوان بازی خوبی انجام بدهیم ملوان تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی داشته و دارد. بازیکنانی مثل سیروس قایقران.

وی ادامه داد: عقاب هم نیم قرن در فوتبال سابقه دارد و مدتی بود که فعالیتش در لیگ‌های بالاتر کمتر شده است و از لیگ دسته سوم کارمان را شروع کرده‌ایم تا به لیگ‌های بالاتر برسیم و امیدوارم که فردا بازی در شان تیم عقاب انجام بدهیم.

صیادی در مورد شناختش از ملوان گفت: می‌دانیم این تیم بازیکنان خوبی دارد ولی بازیکنان ما هم کم تجربه هم نیستند، مثل ساسان قاسمی که همبازی حسین ماهینی بود. بازیکنانی مثل کوشا بختیاری‌زاده، علیرضا شاهرخی و… شاید آنها خیلی اسمی نباشند اما تجربه لیگ را دارند. برنامه باشگاه این است که از لیگ دسته سوم بالا بیاییم وگرنه می‌توانستیم امتیاز تیم لیگ دسته دومی را هم بخریم که ترجیح دادیم از لیگ دسته سه شروع کنیم و فردا مقابل ملوان تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.