*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2466
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۱۱
سرپرست تیم فوتبال ملوان انزلی: مازیار زارع ملوان را در بازی با صبا قم همراهی می‌کند

سرپرست تیم فوتبال ملوان انزلی: مازیار زارع ملوان را در بازی با صبا قم همراهی می‌کند

مجتبی احمدی اظهار داشت: آخرین تمرین ملوان را در بندرانزلی قبل از بازی با صبای قم انجام دادیم و اولین تمرین را در قم برگزار خواهیم کرد و مازیار زارع و صادق محرمی هم بهبود پیدا کردند و ملوان را در مقابل صبای قم همراهی می‌کنند. وی درباره باخت ملوان به تراکتور در بندرانزلی گفت: […]

IMG-20150704-WA0017-HDTV-720

مجتبی احمدی اظهار داشت: آخرین تمرین ملوان را در بندرانزلی قبل از بازی با صبای قم انجام دادیم و اولین تمرین را در قم برگزار خواهیم کرد و مازیار زارع و صادق محرمی هم بهبود پیدا کردند و ملوان را در مقابل صبای قم همراهی می‌کنند.

وی درباره باخت ملوان به تراکتور در بندرانزلی گفت: فوتبال همین است، شرایط طوری رقم خورد که مصدومیت فرزاد حاتمی و سعید یوسف‌زاده برنامه تیمی ملوان را برهم زد و تعویض‌های اجباری به ضرر ما بود و شرایط برای ما سخت شد. تراکتور از تنها فرصت خود استفاده کرد و گل شد.

سرپرست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به اعتراض تماشاگران در اواخر بازی ملوان و تراکتور به کادر فنی، تصریح کرد: طبیعی است تماشاگران هم مثل تمام کادر و بازیکنان دوست دارند تیم نتیجه بگیرد.

احمدی با بیان اینکه همه از باخت ناراحت هستند اما برخی تندروی می‌کنند، اظهار کرد: نمی‌شود گفت تماشاگران خط و خطوط می‌گیرند ولی باید تحمل کنند تا در دو بازی آینده نتیجه بگیریم و ملوان تا نیم فصل به ۲۰ امتیاز برسد.

سرپرست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: برای بازی ملوان با صبا در قم، فرزاد حاتمی و آبشک سه اخطاره هستند البته مصدومیت حاتمی ادامه دارد و سعید یوسف‌زاده و آرش افشین و جلال رافخایی هم مصدوم هستند.

وی درباره لیست مازاد نیم فصل اظهار داشت: فعلا برای نیم فصل لیست مازاد نداریم البته برای جذب بازیکن جدید باید شرایط بازیکنان مصدوم خود را بررسی کنیم، تا این لحظه باهیچ بازیکنی مذاکره نکردیم اما متاسفانه بعضی از تیم‌ها به‌صورت غیرقانونی با بازیکنان ما مذاکره می‌کنند، با نظر استیلی تا نیم فصل بعضی از پست‌ها را تقویت می‌کنیم.

احمدی خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا نیم فصل ۳۰ درصد پول بازیکنان را پرداخت کنیم و دنیا مالی و هیئت مدیره و مسئولان شهرستان برای حل مشکلات ملوان تلاش می‌کنند و از مسئولان استان تقاضا داریم به ملوان توجه ویژه داشته باشند./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.