تلویزیون اینترنتی انزلی پرس

سرپرست قوی سپید انزلی: بازی سختی بود، مربی برزیلی به تیم اضافه می شود

به گزارش انزلی پرس، فرنوش بلوک باشی چهارشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل یاران مبارکه اصفهان اظهار کرد: با توجه به وجود بازیکنان جوان و با انگیزه در تیم یاران مبارکه اصفهان، بازیکنان ما هرچه زدند به در بسته خورد.

82131204-70830799

وی حضور و تشویق هواداران را درکسب نتایج تیمش تاثیر گذار دانست و افزود: هواداران قوی سپید به عنوان تیم دوم، همواره حامی ما بودند و حضورشان درهمه بازی ها موجب دلگرمی و افزایش انگیزه بازیکنان است.

بلوک باشی به توافق باشگاه با سرمربی برزیلی اشاره و اظهار کرد: قرارداد داخلی پائولو مارچلو تا پایان فصل با باشگاه قوی سپید انزلی به امضاء رسیده و ظرف دو روز آینده به همراه مدیرعامل باشگاه و با حضور در هیات فوتبال استان قرارداد نهایی خود را رسما به ثبت می رساند.

وی یادآور شد: کمک مربی تیم ملی فوتبال ساحلی امارات، سرمربی تیم ملی امارات به مدت ۲ سال و کمک مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ژاپن در کارنامه پائولو مارچلو است.

تیم فوتبال قوی سپید انزلی در هفته سیزدهم از رقابتهای لیگ برتر چهارشنبه شب در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی به مصاف تیم یاران مبارکه اصفهان رفت که در نهایت با نتیجه چهار بر یک ، تیم میهمان را با شکست بدرقه کرد.

قوهای سپید پس از کنارگیری بهزاد داداش زاده از سمت سرمربیگری این تیم به مدت سه هفته و بدون حضور سرمربی موفق به کسب سه پیروزی ارزشمند شده و در ادامه رقابتها با سکانداری سرمربی برزیلی به مصاف حریفانشان می روند/ایرنا
One thought on “سرپرست قوی سپید انزلی: بازی سختی بود، مربی برزیلی به تیم اضافه می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.