*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13202
  • 17 ژانویه 2021 - 12:49
سلب اعتماد مردم انزلی از شورای پنجم !

سلب اعتماد مردم انزلی از شورای پنجم !

انزلی پرس به عنوان یک رسانه بومی فعال دور حوزه مسائل ورزشی ، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی، افکار عمومی را نسبت به عملکرد شورای پنجم به نظرسنجی فراخواند و شاید جالب باشد که بدانید در این نظر سنجی 32307 را در مجموع 24 ساعت به ثبت رسیده است.

به گزارش انزلی پرس، کشمکش های گروهی در شورای پنجم شهرستان بندرانزلی به اوج خود رسیده است به نحوی که فقط در ۱ سال گذشته بسیاری از جلسات سرنوشت ساز این شورا به دلیل اختلاف و عدم حضور بسیاری از اعضاء از حد نصاب خارج و به زمان دیگری موکول شده است!

انزلی پرس به عنوان یک رسانه بومی فعال دور حوزه مسائل ورزشی ، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی، افکار عمومی را نسبت به عملکرد شورای پنجم به نظرسنجی فراخواند و شاید جالب باشد که بدانید در این نظر سنجی ۳۲۳۰۷ را در مجموع ۲۴ ساعت به ثبت رسیده است.

در این نظر سنجی ۷ عضو فعلی و ۱ عضو اسبق شورا حضور داشتند که در مجموع فقط ۲ عضو شورا موفق به دریافت بیش از ۲۰ درصد آرای مثبت شدند !

نزدیک به ۳ درصد آرا توسط اکانت های جعلی به ثبت رسیده است که در مجموع تاثیر چندانی در نتیجه نهایی نداشته است.

نتایج این نظرسنجی به تفکیک درصد آرای هر عضو شورا به شرح زیر می باشد :

امیراحمدی فرد : ۷۲ درصد منفی و تنها ۲۸ درصد مثبت

ابراهیم برفچالانی : ۸۱ درصد منفی و تنها ۱۹ درصد مثبت

شعبان جعفری : ۸۳ درصد منفی و تنها ۱۷ درصد مثبت

موسی زنجانخواه : ۸۹ درصد منفی و تنها ۱۱ درصد مثبت

هادی حیدری : ۸۸ درصد منفی و تنها ۱۲ درصد مثبت

مه سیما نصیری : ۸۹ درصد منفی و تنها ۱۱ درصد مثبت

یاسر کریمبخش : ۸۹ درصد منفی و تنها ۱۱ درصد مثبت

تهمتن وکیل منفرد : ۷۷ درصد منفی و تنها ۲۳ درصد مثبت

در مجموع ۳۲۳۰۷ رای در مجموع ۲۴ ساعت در سامانه نظرسنجی انزلی پرس به ثبت رسید که از این میزان ۲۶۹۸۲ رای منفی و تنها ۵۳۲۵ رای مثبت از سوی مخاطبین رسانه انزلی پرس به ثبت رسیده است.

لازم به توضیح است که امیر احمدی فرد با ۲۸ درصد رای مثبت و تهمتن وکیل منفرد با ۲۳ درصد رای مثبت در این نظرسنجی بیشترین رای را کسب نموده و البته هر کدام از این دو عضو فقط ۲ سال در شورای پنجم فعالیت داشته اند ، امیر احمدی فرد ۲ سال به عنوان رئیس شورای پنجم فعالیت داشته و پس از آن برای شرکت در انتخابات نمایندگی مجلس از شورا انصراف و تهمتن وکیل منفرد به عنوان عضو اول علی البدل جایگزین وی گردید.

همچنین آقایان موسی زنجانخواه و یاسر کریمبخش و سرکار خانم مه سیما نصیری کمترین میزان رای مثبت را در این نظرسنجی با کسب ۱۱ درصد رای مثبت به خود اختصاص داده اند !

محاسبات آماری بر اساس میزان رای در ۲۴ ساعت انجام شده است و به دلیل عدم حذف نظرسنجی از رسانه انزلی پرس احتمال دارد پس از این تعدادی آرا دیگر به مجموعه قبلی اضافه شود که این آرا فاقد ارزش می باشد. استفاده از این منبع آماری توسط سایر رسانه ها و نهادها با ذکر منبع بلامانع می باشد.

منبع: انزلی پرس