*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5711
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۶:۳۷
سیاست یک بام و دو هوا در مدیریت ملوان !

سیاست یک بام و دو هوا در مدیریت ملوان !

به گزارش انزلی پرس،نزدیک به یک ماه از سقوط ملوان گذشته است اما هنوز این تیم در بلاتکلیفی محض به سر برده و کماکان در این تیم هیچگونه اتفاق خوشایند و تحول آشکاری رخ نداده است و این درحالی است که همه تیمهای مدعی صعود به لیگ برتر و تیمهای لیگ برتری در حال بستن […]

به گزارش انزلی پرس،نزدیک به یک ماه از سقوط ملوان گذشته است اما هنوز این تیم در بلاتکلیفی محض به سر برده و کماکان در این تیم هیچگونه اتفاق خوشایند و تحول آشکاری رخ نداده است و این درحالی است که همه تیمهای مدعی صعود به لیگ برتر و تیمهای لیگ برتری در حال بستن تیمهای خود هستند تا با استفاده از زمان باقی مانده تا شروع لیگ با آمادگی بیشتری پای به عرصه گذاشته تا در رسیدن به اهداف تعیین شده شان موفق تر عمل نمایند . اما در این بین باشگاه ملوان کماکان در دو راهی لیگ یک یا لیگ برتر مردد مانده است و مسئولان این تیم در انفعال کامل به سر میبرند . نه کادر فنی این تیم مشخص شده است و نه عاملان سقوط برکنار شده اند . نه بازیکن جدیدی جذب تیم شده است و نه تکلیف بازیکنان قبلی مشخص شده است . بطور کل مشخص  نیست تصمیم گیرندگان باشگاه چه  هدفی را دنبال میکنند و برای فصل بعد چه برنامه و دورنمایی را در ذهن متصور شده اند .

photo_2016-01-18_15-37-58

در آخرین اظهار نظر ریاست محترم هیئت مدیره باشگاه ملوان این گونه عنوان شده که « ما سخت به دنبال خرید امتیاز نفت هستیم تا دوباره لیگ برتری شویم و در صورت حصول این امر تیم لیگ یکی  ملوان با عنوان ملوان نوین شرکت خواهد کرد » . آیا بهتر نیست هر چه سریعتر وضعیت تیم لیگ یکی خودمان را مشخص کنیم و مقدمات آماده سازی آن را فراهم کنیم ؟ آیا صحیح تر نیست به جای از دست دادن زمان در این روزهای حساس ، هر چه سریعتر نسبت به آماده سازی تیم در لیگ یک اقدام کنیم ؟

آقایون مسئول شاید تا یک ماه دیگر وضعیت باشگاه نفت روشن نشد آنوقت چه باید کرد ؟ در صورت محقق نشدن این موضوع به قول قدیمی ها هم از خرمای عراق می افتیم هم از ازگیل ترش گیلان !! تا آن زمان نه مربی که متخصص لیگ یک باشد پیدا خواهد شد و نه بازیکنی که بتوان با اتکا به آن پای به لیگ یک نهاد مگراین که دوستان تصمیم گیرنده در باشگاه بخواهند باری به هر جهت و به عبارتی بصورت دورهمی در لیگ یک شرکت کنند ! آقایان مسئول این راهی که در پیش گرفته شده است قطعاً به ترکستان است ! ملوان را دریابید و اینقدر با احساسات هوادران بازی نکنید ملوان با ادامه این روند خواب لیگ برتر را هم نخواهد دید .

انزلی پرس / ابراهیم رسولی