*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

 • شناسه : 2413
 • ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰:۳۸
شهردار بندرانزلی: مسیر شمالی پل ولایت ۲ در انزلی آزادسازی شد

شهردار بندرانزلی: مسیر شمالی پل ولایت ۲ در انزلی آزادسازی شد

به گزارش انزلی پرس، رضا پورشعبان در مورد انتقاد چند تن از اعضای شورای اسلامی در راستای عملکرد شهرداری اظهار داشت: به تناسب کسانی‌که در شورای شهر حضور دارند مسائلی مطرح می‌شود که بعضی از این موارد جزو کارهای اجرایی شهرداری است ولی انتظار ما از شورا این است که بر اساس آن وظایفی که […]

پورشعبان

به گزارش انزلی پرس، رضا پورشعبان در مورد انتقاد چند تن از اعضای شورای اسلامی در راستای عملکرد شهرداری اظهار داشت: به تناسب کسانی‌که در شورای شهر حضور دارند مسائلی مطرح می‌شود که بعضی از این موارد جزو کارهای اجرایی شهرداری است ولی انتظار ما از شورا این است که بر اساس آن وظایفی که تعیین شده است به‌ عنوان یک نهاد به کارهای راهبردی بیشتر توجه کند و شهرداری نیز ملزم به اجرای آن است.

وی با بیان اینکه اگر به کارهای جزئی توجه کنیم ما را از کارهای اصلی دور می‌کند، افزود: اعتقاد ما بر این است که باید دیدگاه ما و برنامه‌ها راهبردی باشد و با توجه به تجربه ٢ساله در بندرانزلی و نیازهای مردم و مشاورانی که به ما کمک کردند، یک برنامه ۱۲گانه را در جلسه‌ای که با اصحاب قلم داشتیم به‌ صورت مکتوب به شورای شهر اعلام می‌کنیم.

شهردار بندرانزلی اظهار کرد: شهرداری انزلی اگر به این ۱۲محور توجه ویژه‌ای داشته باشد و برنامه‌ریزی مدونی انجام شود می‌توان به اهداف مورد نظرمان برسیم و کارهای دیگر که جزئی هستند نیز شهرداری پیگیری خواهد کرد.

وی در مورد عدم اتمام پل ولایت ۲ تصریح کرد: احداث پل بر عهده وزارت راه و شهرسازی است و به شهرداری مربوط نمی‌شود ولی بر اساس توافق‌های انجام شده، آزادسازی پل در مسیرها بر عهده شهرداری گذاشته شده است که مسیر شمالی با بیش از ۷ میلیارد تومان اعتبار، کاملا آزادسازی شد و سمت جنوب به دلیل اختلافی که بین مالک زمین وجود داشت، به تأخیر افتاد.

پورشعبان خاطرنشان کرد: امسال ما توانستیم با تلاش فراوان بخشی از حریم پل را آزادسازی کنیم و این موضوع را تأمین اعتبار کردیم و بخشی را نقدی و بخشی را به‌ صورت غیر نقدی پرداخت کردیم و در آخر زمین تحویل پیمانکار داده شده است.

وی در مورد انتقاد نادرست برخی سایت‌ها گفت: شعار ما این است که باید در همه امور مشارکت همگانی وجود داشته باشد زیرا توسعه پایدار شهری با مشارکت مردم میسر است و این موضوع می‌طلبد که همه اصحاب رسانه در آن نقش داشته باشند.

شهردار بندرانزلی در مورد انتقاد صحیح بیان کرد: انتقاد کردن و تخریب کردن مطلق صرفا کار درستی نیست وسبب توسعه شهر نخواهد شد و توصیه من به دوستان این است، از حرکت‌های سیاسی که نفعی برای شهر ندارد و از پرداختن به حاشیه دست بردارند و به کلیات بپردازند و اگر نقدی به‌کار می‌بریم همراه با راهکار باشد و مسائلی را نقد کنیم که مربوط به کل سیستم باشد نه یک فرد./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

2 دیدگاه

 1. محمد رضا گل آور

  آقای شهردار وقتیکه شما نقش یک مترصد را به عنوان یک شهردار در انزلی ایفا میکنید و تصمیمات این شهر از جای دیگه ای گرفته میشه نمیتوانید با عوام فریبی و با دادن وعده وعیدهای پوچ و توخالی، سرم مردم این شهر شیره بمالید.. شما با استعفا دادن از سمتتان کمکی بزرگی به این مردم و شهر خواهید کرد. کار را باید به کاردان سپرد. به لطف شما و نماینده شهر، از انزلی جز خرابه ای  باقی نمانده.
  متاسفانه بی کفایتی و بی لیاقتی در اداره امور شهر را به حدی رساندید که مردم این برای روز انتخابات روز شماری میکنند تا با شما تصفیه حساب کنند.
  شما و نماینده شهر باید در این دنیا جوابگوی خیانتی که به این شهر و مردمانش کردید باشید

 2. آقای شهردار تمام شهر را بوی لجن و تعفن گرفته.
  طی مدت دو سال ریاست شما بر مسند شهرداری،انزلی را تبدیل به ویرانه کردید.
  زیر مجموعه شما در شهرداری به جز یکی دو نفر، بقیه ناسالم و بی کفایت هستند.
  آقای شهردار فقط برو
  هر چه زودتر بهتر