دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۳
 |  ۱۶/ شهریور/ ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای شهردار بندر انزلی خبر داد; اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی بندر انزلی بسته هستند
بازدید

شهردار بندر انزلی خبر داد; اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی بندر انزلی

شهردار بندر انزلی از اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی این شهر به متراژ ۲ هزار مترمربع خبر داد.

به گزارش انزلی پرس به نقل از فارس، رضا پورشعبان پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های در حال احداث این شهر اظهار کرد: سال گذشته با وجود کمبود منابع مالی با توجه به ضرورت‌ها توانستیم ۳ هزار و ۴۰۴ متر مربع ساختمان اداری شهرداری بندر انزلی را بازسازی کنیم.

وی به اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی به متراژ دو هزار متر مربع اشاره کرد و افزود: برآورد مالی طرح مذکور در حال انجام است و اسناد آن به‌زودی به مناقصه می‌رود.

رضا-پورشعبان-شهردار-انزلی

شهردار بندر انزلی در ادامه با بیان اینکه استفاده از نقطه نظر نخبگان از برنامه‌های این شهرداری است، تصریح کرد: کارگروه‌های تخصصی و اجرایی برنامه‌های فرهنگی در شهرداری بندر انزلی تشکیل شده است.

پورشعبان از تشکیل دفتر مطالعات راهبردی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر انزلی با تصویب اعضای شورای این شهر خبر داد و بیان کرد: دفتر مذکور مرکزی برای تصمیم‌گیری دانش‌بنیان است.

وی، راه‌اندازی دفتر مطالعات راهبردی شهرداری و شورای شهر بندر انزلی را به منظور استفاده از نقطه نظر شهروندان عنوان کرد و گفت: نقشه راه بسیاری از پروژه‌ها و طرح‌های زیربنایی و راهبردی برای توسعه پایدار شهری بندر انزلی در دفتر مطالعات راهبردی مذکور تدوین می‌شود.

شهردار بندر انزلی با اشاره به احداث فضای اداری مناسب در این شهرداری، خاطرنشان کرد: سال ۹۲ سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی، آتش‌نشانی و شهرداری مناطق بندر انزلی ساختمان اداری مناسبی نداشتند.

پورشعبان به بهره‌برداری از ساختمان سازمان اتوبوسرانی بندر انزلی به متراژ ۴۰۰ متر مربع در دهه فجر سال ۹۴ اشاره کرد و یادآور شد: عملیات احداث ساختمان تاکسیرانی به متراژ ۸۳۴ متر مربع در سه طبقه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه عملیات احداث ساختمان آتش‌نشانی ایستگاه نواب به متراژ ۸۰۰ متر مربع در سال گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: بازسازی و بهره‌برداری ۲۰۰ متر مربع از ساختمان برنامه‌ریزی و مدیریت سرمایه‌گذاری شهرداری بندر انزلی آغاز شده است.

شهردار بندر انزلی به بازسازی و آماده بهره‌برداری کردن یک‌هزار و ۲۰۰ متر مربع از ساختمان مذکور در فروردین ماه امسال اشاره کرد و افزود: به‌زودی مجموعه مدیریت شهرسازی شهرداری بندر انزلی با سیستم کامل به‌روز افتتاح می‌شود.

پورشعبان با اشاره به آغاز احداث ساختمان کشتی بندر انزلی، بیان کرد: زورخانه و خانه شطرنج برای نخستین بار به مساحت ۸۰۰ متر مربع جنب بازار پردیس در بندر انزلی در حال احداث است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 858 بازدید

بازدید دیروز: 2529 بازدید

بازدید کل : 9713775 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی