*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7211
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۵۲
شهردار بندر انزلی خبر داد; ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی

شهردار بندر انزلی خبر داد; ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی

به گزارش انزلی پرس به نقل از فارس، رضا پورشعبان صبح امروز در جریان بازدید از تاسیسات گردشگری این شهر با اشاره به ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی اظهار کرد: موضوع مذکور به دلیل ضرورت امر و نگرش عمیق مدیریت شهری به صنعت گردشگری و سرمایه‌گذاری در این حوزه انجام شده است. […]

به گزارش انزلی پرس به نقل از فارس، رضا پورشعبان صبح امروز در جریان بازدید از تاسیسات گردشگری این شهر با اشاره به ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی اظهار کرد: موضوع مذکور به دلیل ضرورت امر و نگرش عمیق مدیریت شهری به صنعت گردشگری و سرمایه‌گذاری در این حوزه انجام شده است.

وی به نقش تاثیرگذار صنعت گردشگری در توسعه پایدار شهری اشاره کرد و افزود: واحد سرمایه‌گذاری شهرداری در صنعت گردشگری راه‌اندازی شده و تاکنون با استفاده از مشاوران توانسته هشت فرصت سرمایه‌گذاری را تهیه کند.

پورشعبان با بیان اینکه دو فرصت گردشگری در مراحل پایانی تبدیل به بسته سرمایه‌گذاری است، تصریح کرد: در آینده نزدیک فراخوان جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری بندر انزلی انجام می‌شود.

46613880453149256144

شهردار بندر انزلی از بازگشایی کوی باهنر و اتصال به کمربندی این شهر خبر داد و بیان کرد: آزادسازی بخش‌هایی از مسیر خیابان باهنر و زیرسازی و آسفالت خیابان باهنر به منظور کاهش بار ترافیکی و ایجاد راه ارتباطی با کنارگذر انجام شده است.

وی ادامه داد: بازگشایی مسیر مذکور برای نخستین مرتبه پس از ۱۷ سال از آغاز عملیات احداث کمربندی بندر انزلی انجام شده و در نوروز امسال به طول هفت کیلومتر به بهره‌برداری رسیده است.

پورشعبان به بهره‌برداری از پل ولایت۲ اشاره کرد و گفت: بهره‌برداری از پل مذکور در کنار پل قدیمی انزلی به منظور کاهش بار ترافیکی شهری با آزادسازی دو طرف مسیر پل پس از هشت سال انتظار شهروندان انجام شده است.

شهردار بندر انزلی با اشاره به اجرای طرح «یوترن» بلوار معلم، خاطرنشان کرد: طرح مذکور به منظور جلوگیری از تصادفات تقاطع بلوار معلم و بلوار نماز انجام شده است.

این مسؤول همچنین به ارتقای درآمد شهرداری انزلی اشاره کرد و یادآور شد: سال ۹۲ بودجه شهرداری بندر انزلی ۲۶ میلیارد تومان بود و در سال ۹۵ این رقم به ۵۳ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

پورشعبان با تأکید بر استفاده از توان مشاوران، اظهار کرد: سال ۹۲ از خدمات مشاوره‌ای در هیچ حوزه‌ای در شهرداری بندر انزلی استفاده نمی‌شد اما اکنون از خدمات مشاوره‌ای در حوزه‌های مختلف بهره‌مند هستیم.

شهردار بندر انزلی به مشاوران حقوقی این شهرداری اشاره کرد و افزود: مشاور طرح اصلاح هندسی ـ ترافیکی و طرح جامع ترافیکی شهر و همچنین مشاور طرح آب‌های سطحی با شهرداری بندر انزلی همکاری می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. یک نمونه از کارهای مشاور طرح اصلاح هندسی-ترافیکی جلوی مصلی بعد از ساخت و جدول گزاری جزیره جلوی مصلی و کاهش عرض خیابان جلوی مصلی خودنمایی می کنه . راننده باید چهار چشمی جاده و وفرمان ماشین را بچسبه . این را می گویند طراحی واقعی !! وای به روز بارانی و لغزندگی جاده چون نحوه رانندگی افراد عجول و بی دقت ، موجبات ایجاد حادثه برای سایرین را فراهم می کند.
    اگر امکان دارد اسامی مشاوران شهرداری و مبالغ قرار داد و گزارشات و مطالعاتشان در سایت های شهرداری و شورای شهر در احتیار عموم قرار گیرد . تا همگی محققان و دانشجویان در جریان نحوه پزارشدهی و ارزیابی مشاورین قرار بگیرند.و برسی و تحلیل اکادمیک در دانشگاه ها را موجب گردد . شاید در آینده جوان تر ها با دست پرتر پیشنهاد برای رفع مشکلات بدهند.
    منظورم اختصاصی نبودن گزارشات و مطالعات با عرضه آن در سایت های رسمی دولتی است .یک کتابخانه دیجیتالی از شهرداری های هر شهر.