*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7235
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
شکست ملوان در خرما پزان بوشهر !

شکست ملوان در خرما پزان بوشهر !

به گزارش انزلی پرس ، ملوان در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول عیر امروز در حالی که تا پایان نیمه اول با گل شاهین ثاقبی از ایرانجوان بوشهر پیش افتاده بود در نیمه دوم به دلیل گرمای شدید هوا بازیکنان تیم ملوان از دقیقه شصت به بعد از لحاظ بدنی تحلیل رفته و در […]

به گزارش انزلی پرس ، ملوان در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول عیر امروز در حالی که تا پایان نیمه اول با گل شاهین ثاقبی از ایرانجوان بوشهر پیش افتاده بود در نیمه دوم به دلیل گرمای شدید هوا بازیکنان تیم ملوان از دقیقه شصت به بعد از لحاظ بدنی تحلیل رفته و در نهایت با نتیجه ۳-۲ از ایرانجوان بوشهر شکست خوردند .

1 (2)

ملوان با این شکست ۸ امتیازه باقی ماند و به رده هفتم جدول سقوط کرد .

ملوان انزلی بعد از پیروزی مقابل سپیدرود در دربی گیلان امیدوار بود در نبرد با رقیب جنوبی اش نیز به برتری دست یابد و جایگاه مناسبی در جدول کسب کند. شاهین ثاقبی در همان دقایق ابتدایی بازی با گلی دیدنی مایلی کهن را به این خواسته نزدیک کرده بود و آنها توانستند با گلزنی بازیکن سابق تراکتورسازی نیمه اول را با برتری به رختکن بروند.

شاگردان محمود خرمزی اما شروعی طوفانی در نیمه دوم داشتند و موفق شدند ظرف دو دقیقه اندوخته ملوان را از آن خود کنند. ابتدا طهموثی در دقیقه۶۰ و در ادامه بابا محمدی در دقیقه ۶۱ نتیجه را ۲ بر یک به سود ایرانجوان کردند و در ادامه نیز مهدی قائدی موفق شد گل سوم این تیم را به ثمر برساند تا گل حامد نورمحمدی نیز نتواند ملوان را از شکست نجات دهد.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ایرانجوان بوشهر خاتمه یافت تا ملوان در جایگاه هفتم جدول قرار گیرد و ایرانجوان نیز به رتبه یازدهم صعود کند.