*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8093
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
شکست ۲-۰ ملوان در مقابل تیم تازه تاسیس خونه به خونه !
شکست ۲-۰ ملوان در مقابل تیم تازه تاسیس خونه به خونه !

شکست ۲-۰ ملوان در مقابل تیم تازه تاسیس خونه به خونه !

خونه‌به‌خونه که با حضور تنی چند از ستاره‌های سابق ملوان مقابل تیم جوان محمد مایلی‌کهن که صدرنشین لیگ یک شده صف آرایی کرده بود با دو پنالتی در دو نیمه به پیروزی رسید. هر دوی این پنالتی‌ها توسط میثم نقی‌زاده در دقایق ۳۷ و ۵۶ به ثمر رسید تا خونه به خونه ۲۷ امتیازی شود […]

خونه‌به‌خونه که با حضور تنی چند از ستاره‌های سابق ملوان مقابل تیم جوان محمد مایلی‌کهن که صدرنشین لیگ یک شده صف آرایی کرده بود با دو پنالتی در دو نیمه به پیروزی رسید. هر دوی این پنالتی‌ها توسط میثم نقی‌زاده در دقایق ۳۷ و ۵۶ به ثمر رسید تا خونه به خونه ۲۷ امتیازی شود و دوباره در جمع مدعیان لیگ دسته اول قرار بگیرد.

پنالتی اول روی خطای مدافعان ملوان روی رافخایی و پنالتی دوم با هند مدافع این تیم به دست آمد که هر دوی آنها را نقی‌زاده از ایمان صادقی گذراند. در این بازی جلال رافخایی، مازیار زارع و پژمان نوری درخشش مناسبی داشتند تا خونه به خونه بعد از چند هفته با پیروزی آشتی کند و شایعات اخیر پیرامون این تیم به فراموشی سپرده شود.

نکته مهم برگزاری این بازی در یک فضای آرام و دوستانه و در آغوش گرفتن محمد مایلی‌کهن توسط بازیکنان و کادرفنی تیم میزبان بود که در بین آنها مهرداد میناوند سابقه شاگردی چند ساله مایلی‌کهن را نیز دارد. خونه به خونه که در ۱۰ دقیقه آخر می‌توانست به اندوخته خود اضافه کند در هفته آینده مقابل خیبر خرم آباد قرار خواهد گرفت که امروز با ۵ گل مغلوب مس رفسنجان شد.

در جدول لیگ یک ملوان با ۲۸ امتیاز صدرجدول را به سپیدرود واگذار کرد و یک رده پایین آمد. خونه به خونه هم دوباره در مربع صعود قرار گرفته و می‌تواند به روزهای بعد امیدوار باشد. آنها امروز بعد از چند هفته دوباره کادرفنی خود را کنار زمین در اختیار داشتند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.