شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۳
سرویس: ورزش
 |  ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۶:۱۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای صالحی: رای پرونده راه آهن و پیکان امروز صادر نمی شود/ از فدراسیون ترکیه استعلام گرفته ایم بسته هستند
بازدید

صالحی: رای پرونده راه آهن و پیکان امروز صادر نمی شود/ از فدراسیون ترکیه استعلام گرفته ایم

salehi
به گزارش انزلی پرس، علیرضا صالحی در گفت و گو با رادیو ورزش در مورد اینکه بهروان اعلام کرده امروز رای پرونده راه آهن و پیکان صادر خواهد شد، گفت: نمی دانم چطور چنین خبری درز پیدا کرده در حالیکه من اصلا با بهروان تماس یا دیداری نداشته ام. رای این پرونده امروز صادر نمی شود و زیرا از فدراسیون فوتبال ترکیه هم استعلام هایی گرفته ایم که پاسخ برخی از این استعلام ها به دستمان نرسیده است و فقط یک مورد از این استعلام ها را دریافت کرده ایم. می خواهیم رای که صادر می کنیم با مستندات باشد.

وی ادامه داد: اعضای کمیته استیناف در این پرونده ۴ نفر هستند زیرا مهدی دادرس که در گذشته های دور مدیرعامل پیکان بوده به خواست خودش قصد ورود به این پرونده را نداشته است وگرنه منع قانونی نداشته است. از سویی دیگر موسوی یکی دیگر از اعضای کمیته در سفر است که روز جمعه باز می گردد و ما همان روز جمعه تشکیل جلسه می دهیم. زیرا کمیته استیناف باید حداقل ۳ عضو داشته باشد. ما تعطیل بردار نیستیم از سویی دیگر فکر می کنم که رای حداکثر تا روز دوشنبه آینده و بعد از تعطیلات عید فطر اعلام خواهد شد.

صالحی در مورد اینکه به نظر خودش پیکان در لیگ برتر می ماند یا راه آهن گفت: من نمی توانم قبل از صدور رای اظهار نظر کنم هرچند برای خودما همه چیز مشخص است.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1776 بازدید

بازدید دیروز: 3397 بازدید

بازدید کل : 9640837 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی