*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2383
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۲
صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی (بخش اول)

صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی (بخش اول)

هنر در بندر انزلی از دیرباز از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هنرمندان شهر باران از پیشگامان هنر معاصر ایران در رشته های مختلف به شمار می روند. صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی که کاری مشترک از انزلی چی و انزلی پرس است می کوشد تا به مسایل روز هنر بندر انزلی از […]

photo_2015-12-04_07-07-55

هنر در بندر انزلی از دیرباز از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هنرمندان شهر باران از پیشگامان هنر معاصر ایران در رشته های مختلف به شمار می روند. صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی که کاری مشترک از انزلی چی و انزلی پرس است می کوشد تا به مسایل روز هنر بندر انزلی از جمله گفت و گو با هنرمندان، زنده نگاه داشتن یاد هنرمندان درگذشته و مسایل فرهنگی شهرمان؛ بپردازد. از شما مخاطبین و همراهان گرامی تقاضا داریم تا پیشنهادات و انتقادات خود را جهت هرچه بهتر و پربارکردن برنامه، با ما در میان بگذارید. در این جا قسمت اول صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی، تقدیم شما عزیزان می گردد. در این قسمت با سهراب احمدی، مجسمه ساز و نقاش انزلی چی به گفت و گو نشسته ایم.

دانلود فایل صوتی برنامه با لینک مستقیم

دانلود فایل صوتی برنامه با لینک غیر مستقیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.