*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2457
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی (بخش دوم)

صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی (بخش دوم)

هنر در بندر انزلی از دیرباز از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هنرمندان شهر باران از پیشگامان هنر معاصر ایران در رشته های مختلف به شمار می روند. صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی که کاری مشترک از انزلی چی و انزلی پرس است می کوشد تا به مسایل روز هنر بندر انزلی از […]

11111

هنر در بندر انزلی از دیرباز از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هنرمندان شهر باران از پیشگامان هنر معاصر ایران در رشته های مختلف به شمار می روند. صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی که کاری مشترک از انزلی چی و انزلی پرس است می کوشد تا به مسایل روز هنر بندر انزلی از جمله گفت و گو با هنرمندان، زنده نگاه داشتن یاد هنرمندان درگذشته و مسایل فرهنگی شهرمان؛ بپردازد. از شما مخاطبین و همراهان گرامی تقاضا داریم تا پیشنهادات و انتقادات خود را جهت هرچه بهتر و پربارکردن برنامه، با ما در میان بگذارید. در این جا قسمت دوم صدای فرهنگ و هنر بندر انزلی، تقدیم شما عزیزان می گردد که شامل: گفت و گو با زهره زمانی سرپرست انجمن سینمای جوانان بندر انزلی و مانی گلنازی از عکاسان این شهرستان در خصوص راه اندازی کانون عکس بندر انزلی، گفت و گو با مژده فرشید نکو مدیر هنری سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص دومین جشنواره عکس امروز عاشورا، گفت و گو با امین حق ره مدیر گروه فرهنگ گیلان در خصوص فعالیت های این گروه و گزارشی از نمایش نامه خوانی گروه تئاتر تلخک که به سرپرستی بهزاد دوگوهرانی اداره می شود، می باشد.

دانلود فایل صوتی برنامه با لینک مستقیم

 دانلود فایل صوتی برنامه با لینک غیر مستقیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.