صفحه ویژه نظرات و پیشنهادات شما درباره برنامه های «رادیو انزلی»

صفحه ویژه نظرات و پیشنهادات شما درباره برنامه های «رادیو انزلی»

 

به گزارش انزلی پرس ، پس از چندین ماه فعالیت و تلاش مداوم برنامه های رادیویی رسانه انزلی پرس تحت عنوان «رادیو انزلی» از طریق اینترنت در اختیار شما مخاطبین گرامی این رسانه قرار خواهد گرفت.

رادیو انزلی بزرگترین پروژه مدیا انزلی می باشد که هیچ محدودیتی در تولید محتوا ندارد و تولید کنندگان برنامه های این رادیو می توانند در هر زمینه ای که توانایی تولید برنامه را دارند برنامه سازی کنند تا از طریق رادیو انزلی در اختبار مردم انزلی قرار بگیرد .

Radio-mic-image-ON-AIR1-663x389

هم اکنون در رادیو انزلی برنامه هایی نظیر : اخبار بندرانزلی – تحلیل های سیاسی اجتماعی – برنامه صدای فرهنگ و هنر بندرانزلی – برنامه اختصاصی فوتبال انزلی – تحلیل های هنری سینمایی – برنامه تاریخ بندرانزلی – ویژه برنامه های محیط زیستی – اخبار ۶۰ ثانیه ای – برنامه روانشناسی – گفت و گو های ویژه – اخبار مهم ایران و جهان – مصاحبه با هنرمندان انزلی چی – مجله رادیویی چراغ خاموش – تحلیل های فوتبالی با غلامرضا محمدوند و … پخش می شود .

رادیو انزلی را با پادکست های چند دقیقه ای که با همین نام در اینترنت منتشر می شود اشتباه نگیرید ، این یک رادیو واقعی با برنامه هایی متنوع می باشد که به دلیل عدم وجود زیرساخت های رادیویی در شهر انزلی از طریق وب سایت اینترنتی رادیو انزلی در اختیار شما انزلی چی ها قرار می گیرد .

علاقه مندان به تولید برنامه های رادیویی می توانند با روابط عمومی خبرگزاری انزلی پرس تماس حاصل نمایند .

از همه شنوندگان این برنامه درخواست می کنیم که نظرات و پیشنهادات خود را از طریق این صفحه برای ما ارسال نمایید .

باکس ویژه برنامه های رادیویی رادیو انزلی

برای بروزرسانی لیست پخش زیر ابتدا به سایت رسمی رادیو انزلی رفته و

سپس با استفاده از کلید F5 روی کیبورد لیست پخش را بروز نمایید.

ورود به صفحه اصلی سایت رادیو انزلی

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.