تلویزیون اینترنتی انزلی پرس

طراحی ۲۲ پست اسکله کاسپین منطقه آزاد بندرانزلی

به گزارش انزلی پرس،رضا مسرور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر انزلی با اشاره به سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی برای احداث مجتمع بندری کاسپیین اظهار کرد: حدود ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در مجتمع بندری کاسپین در حال انجام است.

وی به طراحی ۲۲ پست اسکله به منظور احداث در مجتمع بندری کاسپین اشاره کرد و افزود: دو پست اسکله با فعالیت شبانه‌روزی در نوروز سال جاری با حضور رئیس جمهور افتتاح شد، یک پست اسکله آن با تکیه بر منابع سازمان منطقه آزاد انزلی به اتمام رسید و یک پست اسکله دیگر از محل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه مجتمع بندری کاسپین دارای دو موج‌شکن است، تصریح کرد: طول موج‌شکن شرقی ۲ هزار و ۶۶۵ متر است و موج‌شکن غربی ۲ هزار و ۴۳۵ متر طول دارد و در اواخر سال ۹۲ با مهندسی ارزش صورت گرفته و طراحی دوباره موج‌شکن‌ها، ۱۰۰ میلیارد تومان از هزینه اجرای این پروژه کاهش پیدا کرده است.

مسرور به فعالیت واحدهای صنعتی صادراتی مستقر در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین اشاره کرد و گفت: طرح‌های توسعه واحدهای تولیدی برای صادرات از طریق بندر کاسپین و ایجاد فعالیت‌های زنجیره‌ای پسین و پیشین پردازش کالا به عنوان بنادر نسل جدید با پسکرانه‌های گسترده برای امور صنعتی از جمله اقدام‌ها در منطقه آزاد انزلی است.

13960122000097_Test_PhotoH
One thought on “طراحی ۲۲ پست اسکله کاسپین منطقه آزاد بندرانزلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.