سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۳
 |  ۲۲/ فروردین/ ۱۳۹۶ - ۶:۴۲
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای طراحی ۲۲ پست اسکله کاسپین منطقه آزاد بندرانزلی بسته هستند
40 views بازدید

طراحی ۲۲ پست اسکله کاسپین منطقه آزاد بندرانزلی

به گزارش انزلی پرس،رضا مسرور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر انزلی با اشاره به سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی برای احداث مجتمع بندری کاسپیین اظهار کرد: حدود ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در مجتمع بندری کاسپین در حال انجام است.

وی به طراحی ۲۲ پست اسکله به منظور احداث در مجتمع بندری کاسپین اشاره کرد و افزود: دو پست اسکله با فعالیت شبانه‌روزی در نوروز سال جاری با حضور رئیس جمهور افتتاح شد، یک پست اسکله آن با تکیه بر منابع سازمان منطقه آزاد انزلی به اتمام رسید و یک پست اسکله دیگر از محل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه مجتمع بندری کاسپین دارای دو موج‌شکن است، تصریح کرد: طول موج‌شکن شرقی ۲ هزار و ۶۶۵ متر است و موج‌شکن غربی ۲ هزار و ۴۳۵ متر طول دارد و در اواخر سال ۹۲ با مهندسی ارزش صورت گرفته و طراحی دوباره موج‌شکن‌ها، ۱۰۰ میلیارد تومان از هزینه اجرای این پروژه کاهش پیدا کرده است.

مسرور به فعالیت واحدهای صنعتی صادراتی مستقر در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین اشاره کرد و گفت: طرح‌های توسعه واحدهای تولیدی برای صادرات از طریق بندر کاسپین و ایجاد فعالیت‌های زنجیره‌ای پسین و پیشین پردازش کالا به عنوان بنادر نسل جدید با پسکرانه‌های گسترده برای امور صنعتی از جمله اقدام‌ها در منطقه آزاد انزلی است.

13960122000097_Test_PhotoH


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1624 بازدید

بازدید دیروز: 5888 بازدید

بازدید کل : 9453698 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی