دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۲
 |  ۲۲/ فروردین/ ۱۳۹۶ - ۶:۴۲
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای طراحی ۲۲ پست اسکله کاسپین منطقه آزاد بندرانزلی بسته هستند
بازدید

طراحی ۲۲ پست اسکله کاسپین منطقه آزاد بندرانزلی

به گزارش انزلی پرس،رضا مسرور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر انزلی با اشاره به سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی برای احداث مجتمع بندری کاسپیین اظهار کرد: حدود ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در مجتمع بندری کاسپین در حال انجام است.

وی به طراحی ۲۲ پست اسکله به منظور احداث در مجتمع بندری کاسپین اشاره کرد و افزود: دو پست اسکله با فعالیت شبانه‌روزی در نوروز سال جاری با حضور رئیس جمهور افتتاح شد، یک پست اسکله آن با تکیه بر منابع سازمان منطقه آزاد انزلی به اتمام رسید و یک پست اسکله دیگر از محل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه مجتمع بندری کاسپین دارای دو موج‌شکن است، تصریح کرد: طول موج‌شکن شرقی ۲ هزار و ۶۶۵ متر است و موج‌شکن غربی ۲ هزار و ۴۳۵ متر طول دارد و در اواخر سال ۹۲ با مهندسی ارزش صورت گرفته و طراحی دوباره موج‌شکن‌ها، ۱۰۰ میلیارد تومان از هزینه اجرای این پروژه کاهش پیدا کرده است.

مسرور به فعالیت واحدهای صنعتی صادراتی مستقر در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین اشاره کرد و گفت: طرح‌های توسعه واحدهای تولیدی برای صادرات از طریق بندر کاسپین و ایجاد فعالیت‌های زنجیره‌ای پسین و پیشین پردازش کالا به عنوان بنادر نسل جدید با پسکرانه‌های گسترده برای امور صنعتی از جمله اقدام‌ها در منطقه آزاد انزلی است.

13960122000097_Test_PhotoH


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 858 بازدید

بازدید دیروز: 2529 بازدید

بازدید کل : 9713775 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی