*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7373
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰
عامل اختلاس ۲ میلیارد ریالی در بندرانزلی دستگیر شد

عامل اختلاس ۲ میلیارد ریالی در بندرانزلی دستگیر شد

به گزارش انزلی پرس و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی گیلان، سرهنگ هرمز عشقی از دستگیری عامل اختلاس دو میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریالی توسط کارآگاهان آگاهی در شهرستان بندرانزلی خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی گفت: در پی اعلام اداره حقوقی یک از بانک‌های این شهرستان مبنی بر انجام اختلاس در بانک، […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی گیلان، سرهنگ هرمز عشقی از دستگیری عامل اختلاس دو میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریالی توسط کارآگاهان آگاهی در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

1744488

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی گفت: در پی اعلام اداره حقوقی یک از بانک‌های این شهرستان مبنی بر انجام اختلاس در بانک، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ عشقی تصریح کرد: کارآگاهان با پیگیری‌های همه‌جانبه و تحقیقات صورت گرفته به یکی از کارمندان این بانک مشکوک شده و این متهم ۵۷ ساله را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در همان ابتدا با توجه به دلایل و مستندات جمع آوری شده بر علیه وی به اختلاس دو میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال اعتراف کرد، افزود: متهم با افتتاح حساب‌های جعلی از محل پرداخت مشتریان بابت مطالبات معوقه، بدهی تسهیلات، وجه به حساب جعلی واریز و در ادامه با تبدیل به خرید کالا از حساب برداشت می‌کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی اعلام کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با قرار ده میلیارد ریالی روانه زندان شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.