*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2549
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۵۸
عضو شورای شهر بندر انزلی: احیای تالاب بین المللی بندرانزلی در دستور کار قرار گیرد

عضو شورای شهر بندر انزلی: احیای تالاب بین المللی بندرانزلی در دستور کار قرار گیرد

به گزارش انزلی پرس، مه سیما نصیری با ابراز تأسف در مورد معضلات شهری اظهار داشت: همه بر مشکلات و کمبودهایی که در شهر انزلی وجود دارد واقف و ناراحت هستیم و آن طوری که باید و شاید به صنف گردشگری نتوانستیم کمک کنیم. وی چشم‌انداز ارائه شده توسط شهرداری بندرانزلی را بسیار جالب و […]

IMG_0012

به گزارش انزلی پرس، مه سیما نصیری با ابراز تأسف در مورد معضلات شهری اظهار داشت: همه بر مشکلات و کمبودهایی که در شهر انزلی وجود دارد واقف و ناراحت هستیم و آن طوری که باید و شاید به صنف گردشگری نتوانستیم کمک کنیم.

وی چشم‌انداز ارائه شده توسط شهرداری بندرانزلی را بسیار جالب و عالی دانست و بیان کرد: برنامه‌های آینده شهرداری بسیار عالی است ولی اکنون چه باید کرد و چه برنامه ریزی در استفاده از دریای خزر، سواحل آن و یا مرداب بین المللی شهرستان داشته‌ایم.

عضو کمیسیون گردشگری شورای شهر بندرانزلی به جلسات شورا و کمیسیون اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تصمیم بر آن بود راه و جاده‌های آبی مناسب‌سازی شود تا بتوان با استفاده از قایق و اتوبوس‌های دریایی کل انزلی را طی کرد و بسیاری تصمیمات دیگر که گرفته شد ولی هنوز اجرایی نشده است.

نصیری با اشاره به احیای دوباره تالاب بین المللی بندرانزلی که زادگاه بسیاری از آبزیان است بیان کرد: تالاب انزلی در حال مرگ است و فقط ما حرف زدیم و هیچ کاری انجام نمی‌دهیم همان‌طور که برای ابنیه‌های زیبای شهری خود کاری نمی‌کنیم و آن‌ها را به حال خویش رها کرده‌ایم.

عضو شورای شهر شهرستان انزلی با بیان اینکه شهر رشت، شهر خلاق شده است ولی به‌نظر من گیلان می‌تواند استان خلاق شود، تصریح کرد: انزلی زمانی به دروازه اروپا شهرت داشته و حالا به چنین روزی افتاده است ولی می توانیم با وصل کردن حلقه‌های جدا شده، شهری گردشگرپذیر و قوی داشته باشیم./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.