*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 3037
  • ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۸
غفور جهانی: قرار است تا دو هفته آینده اخبار خوبی درباره ملوان به گوش برسد

غفور جهانی: قرار است تا دو هفته آینده اخبار خوبی درباره ملوان به گوش برسد

به گزارش انزلی پرس، غفور جهانی درباره مشکلات مالی باشگاه ملوان اظهار داشت: مشکلات از ابتدای فصل تا امروز ما را آزار داده است اما بچه ها با غیرت خودشان اجازه ندادند تیم ضربه بیشتری بخورد و در این راه کادر فنی هم خیلی تلاش کرد. بطور مثال روز چهارشنبه بچه ها می خواستند در […]

Ghafoor

به گزارش انزلی پرس، غفور جهانی درباره مشکلات مالی باشگاه ملوان اظهار داشت: مشکلات از ابتدای فصل تا امروز ما را آزار داده است اما بچه ها با غیرت خودشان اجازه ندادند تیم ضربه بیشتری بخورد و در این راه کادر فنی هم خیلی تلاش کرد. بطور مثال روز چهارشنبه بچه ها می خواستند در تمرینات شرکت نکنند و با این کار اعتراض خود را نشان دهند که بنده و  استیلی با آنها صحبت کردیم و با توجه به اهمیت بازی با استقلال آنها پذیرفتند تا بازی کنند و خوشحالیم که نمایش بسیار خوبی داشتند.

وی در ادامه اظهار داشت: بر اساس صحبت های مدیران باشگاه و بویژه دنیامالی قرار است ظرف دو هفته آینده اخبار خوشی برسد و مشکلات مالی تیم رفع شود که امیدوارم این اتفاقا رخ دهد وگرنه ملوان هم به سرنوشت تیم هایی چون داماش و سپیدرود دچار می شود لذا مسئولان استان و بندر انزلی باید فکری اساسی به حال این تیم مردمی بکنند.

جهانی در انتها درباره لیست خرید استیلی برای فصل نقل و انتقالات نیز گفت: استیلی در تهران بسر می برند و من هم دقیقا نمی دانم چه بازیکنانی در لیست شان هستند اما اگر مشکلات مالی حل شود باید دو بازیکن بگیریم./کاپ

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.