*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11570
  • ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
غلامی : ملوان آماده تقابل مقابل صدرنشین لیگ

غلامی : ملوان آماده تقابل مقابل صدرنشین لیگ

غلامی با بیان اینکه تیم شهرداری بم قهرمان شش دوره رقابت‌های لیگ برتر است، گفت: در دور رفت به دلیل آمادگی دیرهنگام تیممان موفق به حضور در بم نشده و نتوانستیم مقابل این تیم به میدان برویم.

به گزارش انزلی پرس ، عظم غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به تقابل قوهای سپید مقابل صدرنشین لیگ برتر اظهار کرد: تعطیلات نیم‌فصل بسیار اندک بود ولی از تعطیلات به بهترین نحو استفاده کرده و باروحیه بالا آماده مصاف مقابل شهرداری بم در ورزشگاه تختی انزلی هستیم.

وی با اذعان به جدایی یکی از یاران ملوان از این تیم در نیم‌فصل نخست مسابقات گفت: موفق به جذب بازیکن جدید در نیم‌فصل نشدیم و این موضوع کار را کمی برایمان سخت می‌کند، یکی از یاران مصدوممان با سپری کردن دوران نقاهت به تیم بازگشته است و می‌تواند عصای دست تیممان باشد.

عظم غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به تقابل قوهای سپید مقابل صدرنشین لیگ برتر اظهار کرد: تعطیلات نیم‌فصل بسیار اندک بود ولی از تعطیلات به بهترین نحو استفاده کرده و باروحیه بالا آماده مصاف مقابل شهرداری بم در ورزشگاه تختی انزلی هستیم.

اعظم غلامی

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با تأکید بر عزم راسخ بازیکنان این تیم برای نمایشی سطح بالا در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر افزود: در چهار هفته نخست دور برگشت مقابل چهار تیم برتر لیگ به میدان می‌رویم و این باعث می‌شود فشار زیادی بر بازیکنان وارد شود.

غلامی با بیان اینکه تیم شهرداری بم قهرمان شش دوره رقابت‌های لیگ برتر است، گفت: در دور رفت به دلیل آمادگی دیرهنگام تیممان موفق به حضور در بم نشده و نتوانستیم مقابل این تیم به میدان برویم، در دیدار روز جمعه (فردا) بازیکنان بااراده بالا با تمام توان مقابل شهرداری به میدان رفته و روی حمایت هوادارانمان حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم.

وی اختلاف داوران و کمیته داوران را به ضرر جامعه فوتبال بانوان دانست و افزود: در نیم‌فصل نخست به دلیل این اختلافات به برخی از داوران باتجربه کشورمان ابلاغ داوری در مسابقات داده نشد و به همین دلیل نگران داوری در دور برگشت مسابقات به‌ویژه در دیدار مقابل شهرداری بم هستیم.

دو تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی و شهرداری بم در هفته نخست دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه بیستم دی‌ماه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر می‌روند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.