*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8620
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۲۷
فرار موقتی ملوان از محروميت AFC

فرار موقتی ملوان از محروميت AFC

به گزارش ملوانی، با دستور استاندار گیلان و پیگیری نماینده انزلی و مدیران ورزش ۵ میلیارد ریال به ملوان کمک شد تا از طرف فیفا محروم نشود تیم فوتبال ملوان بندرانزلی كه به دلیل محكومیت در پرونده طلب زوران زلاتکوفسکی با خطر كسر امتیاز و سقوط به دسته‌ دوم فوتبال كشور مواجه بود با پیگیری […]

به گزارش ملوانی، با دستور استاندار گیلان و پیگیری نماینده انزلی و مدیران ورزش ۵ میلیارد ریال به ملوان کمک شد تا از طرف فیفا محروم نشود

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی كه به دلیل محكومیت در پرونده طلب زوران زلاتکوفسکی با خطر كسر امتیاز و سقوط به دسته‌ دوم فوتبال كشور مواجه بود با پیگیری استاندار گیلان و نماینده مردم بندرانزلی از این بحران رهایی یافت.

پس از صدور حكم قطعی فیفا مبنی بر محكومیت باشگاه ملوان بندرانزلی در پرونده زوران زلاتکوفسکی با خطر كسر امتیاز و سقوط به دسته‌ دوم فوتبال كشور و حكم به پرداخت پنج میلیارد ریال شاكی پرونده، با دستور اكید دكتر مصطفی سالاری استاندار گیلان، هماهنگی‌های مهندس خسته بند نماینده بندرانزلی، پیگیری ویژه مدیركل ورزش و جوانان و تلاش‌های بی‌وقفه مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی، موضوع تامین اعتبار جهت رفع  پرونده مذكور حل و مختومه شد.

بر این اساس با تامین و پرداخت پنج میلیارد  ریال، خطر كسر امتیاز و سقوط ملوان بندرانزلی رفع و ملوانان می توانند با قدرت رقابت های لیگ دسته اول كشور را ادامه دهند.

به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان، ۳ میلیارد ریال از این وجه با تلاش ها و پیگیری های مهران نصیری مدیرعامل ملوان، حسن خسته بند نماینده مردم انزلی و مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان فراهم شد و با دستور دکترسالاری استاندار گیلان هم مبلغ ۲میلیارد ریال از بدهی های بازیکن مقدونیه ای سابق ملوان پرداخت شد تا خطر محرومیت و کسر امتیاز از تیم ملوان رفع شود.

نصیری مدیرعامل باشگاه ملوان هم در این ارتباط گفت: با زلاتکوفسکی توافق کردیم تا نیمی از مبلغ بدهی فصل ۹۰_۹۱ را امروز پرداخت کنیم و نیمی دیگر را حدود ۳ماه دیگر باید بپردازیم تا محرومیتی برای ملوان ایجاد نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.