*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2554
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۶:۱۸
فرماندارانزلی:درهیات اجرایی انتخابات افرادی باسلایق مختلف حضور دارند

فرماندارانزلی:درهیات اجرایی انتخابات افرادی باسلایق مختلف حضور دارند

  به گزارش انزلي پرس به نقل از ایرنا، عبدالصمد صفرنژاد ، با اشاره به اینکه سیاست دولت در برگزاری انتخابات نشاط و سلامت آراء است افزود: اعضای هیات اجرایی از مقبولیت مردمی ، خداترسی و انصاف برخوردارند و انشاءالله بازوی توانمندی در برگزاری انتخابات پیش رو باشند. وی با بیان این که مردم انزلی […]

 

81884645-70385534

به گزارش انزلي پرس به نقل از ایرنا، عبدالصمد صفرنژاد ، با اشاره به اینکه سیاست دولت در برگزاری انتخابات نشاط و سلامت آراء است افزود: اعضای هیات اجرایی از مقبولیت مردمی ، خداترسی و انصاف برخوردارند و انشاءالله بازوی توانمندی در برگزاری انتخابات پیش رو باشند.
وی با بیان این که مردم انزلی تاکنون نشان داده اند که در همه صحنه های انقلاب و نظام حضور فعال داشته اند تصریح کرد : این مشارکت بالاست که آبروی شهرستان و نظام است و برای جلب مشارکت مردمی نیازمند فضای گرم و پرشور هستیم .
فرماندار شهرستان انزلی تاکید کرد : به همه ثابت می کنیم که امانت دار خوبی هستیم.
طبق اعلام فرمانداری انزلی اعضای اصلی هیات اجرایی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شهرستان انزلی را اسماعیل بشارتی، یوسف کلانتری، حسن تحریری، محمد علی پاسبان وطن ، نقی پور حسن، سعید جانزاده، شیردل مشتاقی ، حجت الاسلام عباس زمانی ، و حجت الاسلام حسینعلی بابایی، رمضان رشیدی، محمد ابراهیم حبیب کوهی، محمد انصاری فر و علی طاهباز تشکیل می دهند .
بندرانزلی در غرب گیلان دارای ۱۳۸ هزار نفر جمعیت است که ۱۰۳ هزار نفر واجد شرایط رای دهی هستند و یک نماینده از این شهرستان به مجلس راه خواهد یافت .
در دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴۵ هزار نفر یعنی ۴۶ درصد واجدین شرایط از شهرستان بندرانزلی شرکت کردند.