*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7401
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
فرمانده انتظامی بندر انزلی خبر داد: دستگیری کیف قاپ حرفه‌ای با ۵ فقره سرقت در انزلی

فرمانده انتظامی بندر انزلی خبر داد: دستگیری کیف قاپ حرفه‌ای با ۵ فقره سرقت در انزلی

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از دستگیری کیف قاپ حرفه‌ای با ۵ فقره سرقت در شهرستان بندرانزلی توسط کارآگاهان آگاهی خبر داد. به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، سرهنگ هرمز عشقی از دستگیری کیف قاپ حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی در سطح شهرستان بندرانزلی که توسط راکب […]

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از دستگیری کیف قاپ حرفه‌ای با ۵ فقره سرقت در شهرستان بندرانزلی توسط کارآگاهان آگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، سرهنگ هرمز عشقی از دستگیری کیف قاپ حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی در سطح شهرستان بندرانزلی که توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت و راننده یک دستگاه پراید صورت می گرفت، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان این شهرستان قرارگرفت.

81926007-70455016

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: کارآگاهان آگاهی با بررسی و جمع آوری مستندات و آثار به جا مانده در صحنه های جرم، موفق به شناسایی سارق شده و وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات کارآگاهان به ۵ فقره کیف قاپی اعتراف کرد، گفت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.