*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12579
  • 27 جولای 2020 - 15:17
فیلمساز اهل انزلی داور جشنواره فریسکوی ارمنستان شد

فیلمساز اهل انزلی داور جشنواره فریسکوی ارمنستان شد

آرمین ابراهیمی، فیلمساز و مدرس انجمن سینمای جوانان بندرانزلی، داور بخش انیمیشن جشنواره‌ فیلم فریسکوی ارمنستان شد.

فیلمساز اهل انزلی داور جشنواره فریسکوی ارمنستان شد

به گزارش انزلی پرس و به نقل ار ایرنا، آرمین ابراهیمی، فیلمساز و مدرس انجمن سینمای جوانان بندرانزلی،  داور بخش انیمیشن جشنواره‌ فیلم فریسکوی ارمنستان شد.

در این جشنواره  از ۲۳ تا ۳۰ آگوست (۲ تا ۹ شهریور) در شهر ایروان پایتخت کشور ارمنستان  برخی از مهم‌ترین آثار سینمای مستقل نمایش داده و به داوری گذاشته خواهد شد.

نمایش فیلم‌ها، جلسات نقد و بررسی آثار و کارگاه‌های تخصصی متنوع در زمینه فیلمسازی و عکاسی و جامعه‌شناسی بخشی از برنامه‌های این جشنواره است.

آرمین ابراهیمی، متولد ۱۳۶۷ است. وی از سال ۱۳۸۵ کار در زمینه‌ی نقدِ سینمایی را در روزنامه‌های اعتماد، شرق، تهران امروز و روزگار فعالیت داشت . وی کار در زمینه‌ی نقد سینمایی در ماهنامه‌ی سینمایی فیلم از سالِ ۱۳۸۸ تا امروز و فعالیت در انجمن سینمای جوانان ایران- دفترِ بندرانزلی، به عنوان منتقد، و مسئولیت کانون فیلم دفتر انزلی و نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های سینمای جهان و ایران، و کار با هنرجویان در زمینه‌ی مفاهیم نقد را به عهده دارد.


ابراهیمی ساخت فیلمِ کوتاهِ «تعقیب» و پذیرفته‌شدن این فیلم در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم داکا، بنگلادش ، ساختِ فیلم مستندِ «پرستیسیمو»، ساخت فیلم کوتاه داستانی «آخرِ پاییز»، در ورکشاپ فستیوال فیلم داکا بنگلادش، به زبان انگلیسی و برگزیده شدن به عنوان بهترین فیلم کارگاه ۲۰۱۷ را در کارنامه دارد.
تحصیل در زمینه‌ی گرافیک، کار در زمینه‌ی طراحی جلد کتاب، طراحی پوستر و غیره و تدریس گیتار و موسیقی کودک از دیگر فعالیتهای این هنرمند است.

آرمین ابراهیمی  سال ۲۰۱۸ جایزه بخش صلح این جشنواره را دریافت کرد و فیلم “صحرا” آخرین ساخته این فیلمساز سال گذشته در این جشنواره نمایش داده شد.