جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸
 |  ۱۵/ آبان/ ۱۳۹۵ - ۹:۳۰
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای قائم مقام ستاد سرشماری گیلان: خانوارهای غایب اطلاعات سرشماری را تلفنی ارائه دهند بسته هستند
بازدید

قائم مقام ستاد سرشماری گیلان: خانوارهای غایب اطلاعات سرشماری را تلفنی ارائه دهند

به گزارش انزلی پرس، وحید طیفوری عصر دیروز در جریان بازدید از روند سرشماری به روش حضوری اظهار کرد: در صورتی که کد آماری خانوار معتبر نباشد خانوار موظف است دوباره اطلاعات خواسته شده را به مأمور سرشماری ارائه دهد.

قائم مقام ستاد سرشماری گیلان گفت: در مواردی که اطلاعات وارد شده توسط خانوار در هنگام سرشماری اینترنتی نامعتبر باشد خانوار وظیفه دارد اطلاعات خواسته شده از سوی مأمور سرشماری را در اختیار او قرار دهد.

وی بر ضرورت همکاری مردم با ماموران سرشماری نفوس و مسکن تأکید کرد و افزود: مأموران سرشماری به صورت واحد با یک لباس فرم خاکستری رنگ، کارت ویژه سرشماری به رنگ سفید و در دست داشتن تبلت اقدام به سرشماری خانه به خانه می‌کنند.

طیفوری با اشاره به اینکه مأموران سرشماری نفوس و مسکن باید در جمع‌آوری اطلاعات خانوارها دقت و توجه لازم را داشته باشند، ادامه داد: خطا و اشتباه در جمع‌آوری اطلاعات خانوارها از سوی مأموران سرشماری نفوس و مسکن پذیرفتنی نیست.

وی مأموران سرشماری را عامل اصلی دخیل در صحت اطلاعات واصله سرشماری دانست و بیان کرد: به دلیل استفاده از تبلت در این دوره از سرشماری تمام فعالیت‌های مأموران سرشماری نفوس و مسکن در سطح کشور و استان رصد می‌شود.

طیفوری به نحوه سرشماری خانوارهای غایب اشاره کرد و افزود: خانوارهای غایب در صورت دریافت برگه یا اطلاعیه غایب که بر روی آن کد غایب درج شده می توانند با مراجعه به سایت sarshomari95.ir اقدام به سرشماری کنند.

قائم مقام ستاد سرشماری گیلان با بیان اینکه دومین راه برای ثبت نام خانوارهای غایب استفاده از شماره تلفن‌های ستاد سرشماری شهرستان است، گفت: خانوارهای غایب با شماره تلفن‌های ستاد سرشماری شهرستان که روی برگه غایب ثبت شده تماس گرفته و به صورت تلفنی اطلاعات خود را ارائه دهند./فارس


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1175 بازدید

بازدید دیروز: 3842 بازدید

بازدید کل : 9319594 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی