*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1763
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
قدیربحری: اشتباه فصل گذشته ملوان را در جام حذفی تکرار نمی‌کنیم
قدیربحری: اشتباه فصل گذشته ملوان را در جام حذفی تکرار نمی‌کنیم

قدیربحری: اشتباه فصل گذشته ملوان را در جام حذفی تکرار نمی‌کنیم

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد قدیربحری در نشست خبری پیش از بازی با عقاب تهران در مرحله یک شانزدهم جام حذفی، گفت: ملوان یکی از تیم‌های بی‌نظیر در جام حذفی است و فصل گذشته در این مقطع با تیم صنعت ساری برخورد کردیم که ناآشنایی مسیلیویچ باعث شد که بازنده شویم. […]

DSC_0517-HDTV-720

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد قدیربحری در نشست خبری پیش از بازی با عقاب تهران در مرحله یک شانزدهم جام حذفی، گفت: ملوان یکی از تیم‌های بی‌نظیر در جام حذفی است و فصل گذشته در این مقطع با تیم صنعت ساری برخورد کردیم که ناآشنایی مسیلیویچ باعث شد که بازنده شویم. امسال دیگر آن اشتباه را تکرار نخواهیم کرد و تلاش می‌کنیم مردم انزلی را در این مسابقه شاد کنیم.

وی افزود: فردا در ترکیب تیم ملوان هم بازیکنان جوان و هم بازیکنان با تجربه حضور دارند و ببخشید که ترکیب را اعلام نمی‌کنم. تیم حریف هم بازیکنان خوبی دارد و انشالله جوانان برای ملوان بتوانند خوب ظاهر شوند و دیگر نیازی به جذب بازیکن نداشته باشیم. در اردوی اردبیل می‌خواستیم در خلخال دشت یک بازی تدارکاتی داشته باشیم که آن را لغو کردیم. تیم عقاب را دست کم نمی‌گیریم و هرچه در توان داریم ارایه می‌کنیم تا اشتباه پارسال را تکرار نکنیم.

مربی ملوان در مورد مصدومان تیمش گفت: رافخایی تنها مصدوم ما بود که شاید فردا بتواند به ما کمک کند و سهیل رحمانی هم هنوز شرایط آرمانی را ندارد اما سایر بازیکنان وضعیت خوبی دارند.

وی در مورد وضعیت زمین ورزشگاه تختی انزلی، گفت: ما همین زمین را برای مسابقه داریم. متاسفانه ورزشگاه‌ها را در شهرهایی می‌سازند که فوتبال آنچنانی ندارند. ورزشگاه تختی قدمت ۶۰-۷۰ ساله دارد و حیف است که ملوان با این نام و نشان چنین ورزشگاه ی داشته باشد.

قدیربحری در مورد وضعیت بدنی بازیکنان ملوان، گفت: ما در ابتدای فصل بدنسازی نکردیم و فقط یک بازی تدارکاتی در زمان قلعه‌نویی انجام دادیم که در نیمه دوم آن مسابقه اکبر محمدی بازیکنان جوان را به میدان فرستاد. اردوی اردبیل باعث شد که به ۸۰-۹۰ درصدی برسیم و از نظر بدنی وضعیت تیم ما به گونه‌ای است که می‌توانند مقابل حریفان با قدرت کافی ظاهر شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.