*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1172
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۷
قهرمانی منطقه آزاد انزلی در مسابقات والیبال ساحلی کشور

قهرمانی منطقه آزاد انزلی در مسابقات والیبال ساحلی کشور

به گزارش انزلی پرس، ظهر امروز مسابقه رده بندی و فینال والیبال ساحلی کشور در سواحل منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد و در پایان نماینده شهرستان بندرانزلی به قهرمانی این مسابقات دست یافت . این مسابقات که از روز دوشنبه در منطقه آزاد انزلی آغاز شده ، دومین دوره رقابت های والیبال ساحلی کشور است […]

325765

به گزارش انزلی پرس، ظهر امروز مسابقه رده بندی و فینال والیبال ساحلی کشور در سواحل منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد و در پایان نماینده شهرستان بندرانزلی به قهرمانی این مسابقات دست یافت .

این مسابقات که از روز دوشنبه در منطقه آزاد انزلی آغاز شده ، دومین دوره رقابت های والیبال ساحلی کشور است که از سوی فدراسیون والیبال کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شد. در دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور ۶۰ والیبالیست ساحلی در قالب ۲۴ تیم از استان های مختلف کشور حضور یافتند و تیم های حاضر در این دوره مسابقات، طی سه روز رقابت در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد «سیروس قایقران» منطقه آزاد انزلی در هشت گروه با هم به رقابت پرداختند. در پایان مرحله تیم والیبال ساحلی منطقه آزاد بندرانزلی به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت .

 

انتهای پیام / انزلی پرس