*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 4674
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲
قیمت نفت افزایش یافت/ نفت بشکه‌ای ۳۷ دلار

قیمت نفت افزایش یافت/ نفت بشکه‌ای ۳۷ دلار

به نقل از رویترز، پس از اینکه سیاست‌ پولی شگفت‌انگیز چین، انتظارها برای افزایش تقاضا برای نفت در این کشور را تقویت کرد، قیمت نفت افزایش یافت. بر اساس این گزارش، نشانه‌هایی مبنی بر آغاز از بین رفتن اشباع بازار بروز پیدا کرده است. هر بشکه نفت برنت دریای شمال با ۲۵ سنت افزایش ۳۶٫۸۲ […]

به نقل از رویترز، پس از اینکه سیاست‌ پولی شگفت‌انگیز چین، انتظارها برای افزایش تقاضا برای نفت در این کشور را تقویت کرد، قیمت نفت افزایش یافت.

بر اساس این گزارش، نشانه‌هایی مبنی بر آغاز از بین رفتن اشباع بازار بروز پیدا کرده است.

13920924000258_PhotoA

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با ۲۵ سنت افزایش ۳۶٫۸۲ دلار فروخته شد. نفت خام آمریکا نیز افزایش ۴۱ سنتی داشت و بشکه‌ای ۳۴٫۱۶ دلار معامله شد.

تاماس وارگا تحلیلگر بازار نفت در لندن در این‌باره گفت: «با کاهش الزام سهم ذخایر چین و گزارش‌هایی مبنی بر کاهش تولید نفت، قیمت افزایش یافت. »

چین اعلام کرد که میزان نقدینگی بانک‌ها به عنوان ذخایر باید کاهش یابد و این امر تاثیر مثبت بر بازار داشت چراکه این اقدام حدود ۱۰۰ میلیارد دلار را برای وام دهی جدید آزاد می‌کند.

وزیر نفت عراق گفت: صادرات نفت میادین جنوبی عراق در ماه فوریه کاهش یافت و به طور متوسط به روزانه ۳٫۲۲۵ میلیون بشکه رسید.

خط لوله انتقال نفت در عراق از ۱۷ فوریه مختل شده و صادرات نفت این کشور با مشکل مواجه کرده و احتمالا تا اواسط ماه مارس هم ادامه یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.