*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12633
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱:۲۲
لزوم تفکیک زباله‌های بیمارستانی در انزلی برای پاسداری از سلامت مردم

لزوم تفکیک زباله‌های بیمارستانی در انزلی برای پاسداری از سلامت مردم

تفکیک زباله ها برای حفظ سلامت شهروندان در انزلی الزامی است زیرا برخی از زباله ها از جمله زباله های بیمارستانی ماهیتی خطرناک و عفونی دارند.

احمد دنیا مالی

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خانه ملت، احمد دنیامالی درباره وضعیت شیرابه های زباله در استان گیلان، گفت: مدیریت کنترل پسماند های زباله می‌بایست در استان گیلان به شکل ویژه دنبال شود اما برای کاهش میزان حجم زباله ها در استان گیلان ما نیازمند فرهنگ سازی گسترده هستیم.

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش تولید زباله در کشور نیازمند یک برنامه ریزی مستمر فرهنگی است تصریح کرد: تفکیک زباله ها برای حفظ سلامت شهروندان در انزلی الزامی است زیرا برخی از زباله ها از جمله زباله های بیمارستانی ماهیتی خطرناک و عفونی دارند.

 دنیا مالی افزود: زباله ها و پسماندهای بیمارستانی به شدت سلامت شهروندان را در شرایطی تهدید می‌کنند که نخاله‌های ساختمانی نیز در اطراف شهر مشاهده می شوند که این امر بطور حتم چهره  شهر را زشت جلوه می‌دهد.

 نماینده مردم انزلی در مجلس تصریح کرد: محل دفن زباله در انزلی در کنار یک روستا واقع شده است بنابراین بنده به عنوان نماینده مردم انزلی به شدت پیگیر هستم که بحث شیرابه های زباله در این منطقه با رعایت اصول بهداشتی کنترل شود و همچنین تفکیک زباله  ها در انزلی نیز باید به نحو اصولی و شایانی مدیریت شود.

 عضو کمیسیون عمران مجلس بابیان اینکه توجه اصولی به رفع معضل زباله ها در انزلی نیازمند یک نگاه ملی است یادآورشد: انزلی یک شهر توریستی و پرطرفدار است بنابراین برای کنترل زباله ها در این حوزه انتخابیه ما نیازمند نگاه کلان در حوزه مدیریتی هستیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *