*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2677
  • ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۷:۲۵
لیست نهایی ثبت نام کنندگان برای شرکت در انتخابات مجلس

لیست نهایی ثبت نام کنندگان برای شرکت در انتخابات مجلس

به گزارش انزلی پرس ، عصر روز گذشته زمان انجام ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید و بر اسا لیست منتشر شده از سوی فرمانداری شهرستان بندرانزلی ۲۴ نفر برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرده اند . لیست نهایی ثبت نامی های حوضه بندرانزلی به شرح زیر می […]

9797576208

به گزارش انزلی پرس ، عصر روز گذشته زمان انجام ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید و بر اسا لیست منتشر شده از سوی فرمانداری شهرستان بندرانزلی ۲۴ نفر برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرده اند .

لیست نهایی ثبت نامی های حوضه بندرانزلی به شرح زیر می باشد :

۱- دکتر هادی حق شناس
۲- حسن خسته بند
۳- محمد صادق درودگر
۴- صادق برزگر
۵- مهدی جهان دوست
۶- رضا خوش اقبال
۷- فیروز خوشحال
۸- حسن دادرس
۹- محمدعلی امام بخش
۱۰- ستار رجبی
۱۱- کریم شعبانی
۱۲- حسین متقی طلب
۱۳- مرتضی مسروری
۱۴- مونا موسایی
۱۵- حسن میرزاپور
۱۶- حجت الاسلام اصغر نوذری
۱۷- عزیز الله هادی پور
۱۸- محمود هوشیار فرد
۱۹- سعید احمدی
۲۰- محمد علی قایقچی
۲۱- مهدی صدرا
۲۲- رسول خدادایان
۲۳- حمید خدادادی
۲۴- محمد محبوب

3 دیدگاه

  1. درود بر امیر آزاده عزیزالله هادی پور
    مردی که با استقامت و پایداری خود در ده سال اسارت در دستان دشمن نشان داد مرد روزهای سخت است و اکنون با حضور خود در عرصه انتخابات میخواهد حقوق حقه مردم انزلی را با اصول و منطق بگیرد.

  2. واقعاً مشک شهرستان انزلی چیه؟ آقایان باید فکر کنند که با توجه به عمده ترین مشکلات شهر تخصص انها به چه درد می خورد؟ در کدام کمسیون می توانند نقش اسای برای بهبود وضع داشته باشند؟

    • بیش از ۳۰ درصد صادرات استان و بیش از یک چهارم درآمدهای غیر نفتی و حدود یک چارم شاغلین مربوط به بخش کشاورزی استان و کشور است.