*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7307
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
مایلی کهن: از هواداران ملوان انتظار بیشتری دارم / یک عده به ناحق از تیم ملی حمایت می کنند / مسی و رونالدو هم روی نیمکت قطر بودند

مایلی کهن: از هواداران ملوان انتظار بیشتری دارم / یک عده به ناحق از تیم ملی حمایت می کنند / مسی و رونالدو هم روی نیمکت قطر بودند

به گزارش انزلی پرس, محمد مایلی کهن درباره دیدار تیمش مقابل اکسین اظهار داشت: بازی روز گذشته در مجموع بازی خوبی بود و دو تیم ضمن ارائه یک بازی خوب کارهای تاکتیکی مورد نظرشان را به خوبی انجام دادند. در کنار این موضوع هر دو تیم فوتبال مردانه ای را به نمایش گذاشتند و ما […]

به گزارش انزلی پرس, محمد مایلی کهن درباره دیدار تیمش مقابل اکسین اظهار داشت: بازی روز گذشته در مجموع بازی خوبی بود و دو تیم ضمن ارائه یک بازی خوب کارهای تاکتیکی مورد نظرشان را به خوبی انجام دادند. در کنار این موضوع هر دو تیم فوتبال مردانه ای را به نمایش گذاشتند و ما هم از امتیاز بازی خانگی و حمایت هواداران خود استفاده کردیم. به نظر من علی رغم کم گل بودن، یکی از بازی های خوب لیگ دسته اول بود.
وی در ادامه گفت: ما قبل از گل بازی یک موقعیت خیلی خوب برای گلزنی داشتیم که از دست دادیم و باز هم خداراشکر در ادامه به گل رسیدیم.

photo_2016-09-08_23-04-59
محمد مایلی کهن درباره قهر روز گذشته خود از روی نیمکت ملوان گفت: بحث قهر نیست. من از هواداران ملوان انتظار بیشتری دارم. در بازی خونه به خونه بابل و سپیدرود رشت اتفاقات خوبی رخ نداد؛ به نظر شما آن اتفاقات خوب بود یا بد؟ اگر استفاده از برخی الفاظ در آن بازی بد بوده پس ما نباید آن کار را تکرار کنیم. البته شدت و حدت اتفاقات بازی ما در آن سطح نبود اما وقتی هواداران ما آن شعارهای زیبا را بلدند چرا باید گاهی حرکات نادرستی انجام دهیم؟ ما باید همه از فوتبال لذت ببریم. بنده دیروز در انتهای نیمه اول نیمکت را ترک کردم اما در نیمه دوم روی نیمکت بودم. در پایان بازی هم به سبک یورو۲۰۱۶ در دایره وسط زمین جمع شدیم و برای تماشاگران دست زدیم.
سرمربی ملوان درباره آشتی کنان خود با فیروز کریمی در حاشیه این بازی اظهار داشت: ما قهر نبودیم که آشتی کنیم. خدا رحمت کند مادر آقای تارتار را، بنده در مراسم آن مرحوم آقای کریمی را دیده بودم.دیروز هم ایشان میهمان ما بود و وظیفه داشتم برای ایشان دسته گل ببرم.
محمد مایلی کهن خاطرنشان کرد: جا دارد درگذشت سرهنگ محمد آزیدهاک از افراد زحمتکش فدراسیون فوتبال را به خانواده ایشان و بویژه همسر محترم شان تسلیت بگویم و عذرخواهی کنم که به دلیل مشغله نتوانستم در مراسم شان شرکت کنم. ضمنا باید دریافت بالاترین نشان لیاقت در آذربایجان را به رضا مهماندوست تبریک بگویم و این برای کل جامعه ورزش ایران افتخار است. در کنار این به آقا رسول خادم حضور در هیات رئیسه فدراسیون جهانی کشتی را تبریک بگویم. ایشان به افتخار بزرگی رسید و این هم حاصل تلاش و دانش ایشان است. آقای خادم برای ورزش ایران نعمتی است و اگر یادتان باشد بنده در مقطعی ایشان را برای ریاست سازمان تربیت بدنی پیشنهاد دادم. ایشان همواره با برنامه و بدون سر و صدا کارش را پیش می برد.
محمد مایلی کهن در ادامه درباره خداحافظی محمد بنا از کشتی گفت: از این اتفاق نارحت شدم.فکر می کنم محمد بنا به تنهایی به اندازه ۱۰۰ کشور برای ایران مدال آورد.ایشان همیشه عزیز بوده و هست. کشتی فرنگی ما در طول تاریخ به جز مدال های مرحوم پذیرایی، مرحوم علیزاده و آقای رحیم علی آبادی و خود آقای بنا در سطح جهانی در فرنگی موفقیتی نداشته ایم اما در دوره مربیگری همین آقای بنا ۵ مدال المپیکی کسب کردیم. من فکر می کنم وقتی توقعات از یک نفر بالا می رود همین می شود.
سرمربی ملوان درباره حضور گلر اصلی تیمش در تیم جوانان برای بازی های غیر رسمی گفت: بنده این موضوع را رسانه ای نکردم و نیازی هم نبود سر و صدا کنم چون وظیفه ام بود این تصمیم را بگیرم. بنده بلد نیستم مثل برخی ها جوسازی کنم.
محمد مایلی کهن در انتها در پاسخ به این سوال که درباره دو بازی اخیر تیم ملی چه نظری دارد گفت: حرفی ندارم.فایده ای هم ندارم حرف بزنم. امیدوارم موفق باشند. آنقدر حرف زده ام که زبانم مو درآورده است.فقط برخی صحبت ها عجیب است. مثلا آقایان درباره فوتبال آسیا در گذشته و حالا مقایسه ای انجام داده اند. من می خواهم بپرسم همین تیم ملی چین نسبت به گذشته چقدر تغییر کرده است؟ آیا در این سالها چینی ها قهرمان جام جهانی شده اند؟ در آسیا قهرمان شده اند؟ قهرمان جام ملتها شده اند؟ امارات می رود در ژاپن، ژاپن را می برد آنوقت ما می گوئیم با تیم منتخب دنیا بازی داریم. همان منتخب دنیا در خانه اش یعنی در دنیا، به ازبکستان باخت. جوری شده که می گویند الان شب است ما قبول می کنیم و اگر بگویند الان روز است هم باز هم ما می پذیریم. یک عده به ناحق از تیم ملی حمایت می کنند و در واقع اسم کارشان حمایت نیست. می گویند قطر منتخب دنیا بوده و لابد آنقدر بازیکن داشته که رونالدو و مسی رو روی نیمکت خود نشانده است!این جمله که آنها منتخب دنیا هستند بارها از طرف مجری های مختلف مطرح شد. بالاخره یکجوری باید پول این مملکت را به باد بدهیم!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.