*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8098
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴
مایلی کهن: مقصر شکست برابر خونه به خونه هستم
مایلی کهن: مقصر شکست برابر خونه به خونه هستم

مایلی کهن: مقصر شکست برابر خونه به خونه هستم

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایرنا، محمد مایلی کهن پس از پایان دیدار تیمش با خونه به خونه در ورزشگاه هفت تیر بابل افزود: از قبل هم پیش بینی بازی سختی را برای ملوان در برابر خونه به خونه در بابل داشتیم و در روزی که می توانستیم بهتر از تیم میزبان باشیم، […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایرنا، محمد مایلی کهن پس از پایان دیدار تیمش با خونه به خونه در ورزشگاه هفت تیر بابل افزود: از قبل هم پیش بینی بازی سختی را برای ملوان در برابر خونه به خونه در بابل داشتیم و در روزی که می توانستیم بهتر از تیم میزبان باشیم، بازی را واگذار کردیم.

420294

وی ادامه داد: ما سفر ۹ ساعته ای با اتوبوس از انزلی به بابل داشتیم و به طبع بازیکنان تیم ملوان خسته شده بودند و این خستگی در بازی آنها نیز کاملا دیده می شد.

سرمربی ملوان انزلی با بیان اینکه مقصر خودش بود و بازیکنانش تلاششان را در این بازی انجام دادند، گفت: درحالی که می توانستیم دوشنبه به بابل بیائیم و با یک روز استراحت، بدون خستگی به دیدار حریف می رفتیم، ولی من گفتم که نیازی نیست و سه شنبه حرکت می کنیم که متاسفانه این اشتباه از من بود و آن را می پذیرم.

مایلی کهن افزود: از نتیجه بازی که راضی نیستم ، برای این که تیم ما این بازی را به خونه به خونه باخته، اما به بازیکنانم بابت تلاشی که داشتند، خسته نباشید می گویم.

وی همچنین از بازیکنان و کادر فنی تیم خونه به خونه بابت پیروزی برابر تیم ملوان تبریک گفت.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه هنوز لیگ ادامه دارد و به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف تیمش است، گفت: تیم ما اکنون در وضعیت خوبی در جدول برخوردار است ، تیم دوم جدول هستیم و امیدوارانه بازی های باقیمانده لیگ دسته یک را ادامه خواهیم داد.

وی همچنین در خصوص عملکرد بازیکنانی نظیر مازیار زارع و پژمان نوری که فصل گذشته با ملوان بودند و در این فصل با پیراهن خونه به خونه برابر تیم سابقشان قرار گرفتند، گفت: پژمان نوری، مازیارزارع و سیدجلال رافخایی بازیکنان خوب وبزرگی هستند که همه به ملوان خدمت کردند و هم ملوان به آنها خدمت زیادی کرد.

وی اضافه کرد: هیچ اختلافی میان من با این بازیکنان در فصل گذشته نبوده و من زمانی که به تیم ملوان آمدم، این بازیکنان در تیم های دیگری بازی می کردند.

سرمربی تیم ملوان انزلی همچنین درخصوص داوری بازی با خونه به خونه گفت: من بعد بازی به سمت آقای حاجی بابایی داور مسابقه رفتم وبه او سلام و خسته نباشید گفتم.

مایلی کهن افزود: به داور مسابقه همچنین گفتم که من فوتبال کشورهای مختلف دنیا را دنبال می کنم و فکر نمی کنم و ندیدم که داوری در دقایق ۲ تا ۵ مسابقه به بازیکنان اخطاری نشان دهد که این موضوع برای من جای سئوال و حداقل گلایه بود.

وی یادآورشد: به نظرم داوران ما در سال های اخیر نشان دادند که خیلی جلوتر از فوتبال کشور هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.