*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1224
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۰۷
محمدی: از برد هفته قبل خیلی خوشحال و از باخت امروز ناراحتیم.

محمدی: از برد هفته قبل خیلی خوشحال و از باخت امروز ناراحتیم.

به گزارش ملوانی، اکبر محمدی بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر در نشست خبری گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. به استقلال و کادرفنی آنها این برد را تبریک می‌گویم. فوتبال همین است. از برد هفته قبل خیلی خوشحال و از باخت امروز ناراحت شدیم. مربی تیم فوتبال ملوان گفت: […]

f7c5a9a0

به گزارش ملوانی، اکبر محمدی بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر در نشست خبری گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. به استقلال و کادرفنی آنها این برد را تبریک می‌گویم. فوتبال همین است. از برد هفته قبل خیلی خوشحال و از باخت امروز ناراحت شدیم.

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: باخت امروز دلایل زیادی دارد که مهمترین آن دیر بسته شدن تیم است. مشکلات بدنی داریم. ۱۰ روز فرصت کار داشتیم. با کمبود بازیکن روبرو هستیم. ۳-۴ روز بیشتر در نقل و انتقالات وقت نداشتیم.

وی افزود: همه چیز در گرو سعی بازیکنان و آمادگی جسمانی است. امیدوارم در ادامه لیگ خوب نتیجه بگیریم.

مربی ملوان گفت: با قرعه سختی روبه‌رو هستیم.مشکلات مالی هم داریم. این مشکلات از خارج زمین وارد می‌شود و تمرینات را دیر شروع کردیم. در کل‌ بازی‌های سختی داریم. با انرژی هواداران امیدوارم در خانه نتیجه بگیریم که شایسته ملوان باشد./فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.