*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1210
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶
محمدی: دعا می کنم قلعه نویی در بازی فردا روی نیمکت باشد

محمدی: دعا می کنم قلعه نویی در بازی فردا روی نیمکت باشد

به گزارش انزلی پرس، اکبر محمدی در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل استقلال اذعان داشت: ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار، در ارتباط با مسابقه باید بگویم که تمرینات خوبی داشتیم و بعد از برد مقابل ذوب آهن با شرایط خوبی به مصاف استقلال می رویم. انگیزه فراوانی بین کادر فنی و […]

f7c5a9a0

به گزارش انزلی پرس، اکبر محمدی در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل استقلال اذعان داشت: ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار، در ارتباط با مسابقه باید بگویم که تمرینات خوبی داشتیم و بعد از برد مقابل ذوب آهن با شرایط خوبی به مصاف استقلال می رویم. انگیزه فراوانی بین کادر فنی و بازیکنان وجود دارد. البته استقلال با توجه به برد خارج از خانه خود و کادر فنی و بازیکنان خوبی که دارد رقیب دشواری است. امیدوارم با برطرف کردن مشکلاتی که طی این هفته داشته ایم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و هواداران تیم خود را راضی کنیم.

مربی ملوان در ارتباط با جذب میثم بائو اظهار داشت: ما نیاز به بازیکن بازی ساز داریم و با توجه به شناختی که از وی داریم می تواند وی به ما کمک کند.

وی در رابطه با با اینکه تا چه اندازه به موفقیت ملوان امیدوار است، تصریح کرد: فوتبال ۴ فاکتور دارد. این ۴ فاکتور باید در کنار هم باشد تا موجب موفقیت تیم شود. از جمله این فاکتورها مسائل مربوط به داخل میدان و حفظ توپ، امکانات و مدیریت است. مطمئنا سرمربی ما با شناخت دست به این انتخاب زد و ملوان را انتخاب کرد. ما در هفته اول تیمی قدرتمند چون ذوب آهن را شکست دادیم.

مربی ملوان درباره اینکه تا چه اندازه نسبت به حریف خود شناخت دارد، ادامه داد: فوتبال همچون شطرنج است و اگر خوب عمل کنیم برنده می شویم و در غیر این صورت شکست می خوریم. ما بازیکنان استقلال شناخت خوب داریم. بازیکنان استقلال را در بازی مقابل سیاه جامگان آنالیز کرده ایم.

محمدی در ارتباط با ثبت نشدن قرارداد قلعه نویی خاطرنشان کرد: قلعه نویی خواسته هایی برای تامین مسائل مالی بازیکنان و امکانات تیم داشت. در این هفته نیز پرداخت هایی به بازیکنان انجام شد. اما کافی نیست. آنچه که قلعه نویی به دنبال آن است رشد ملوان است. شما بازی با ذوب آهن را دیدید. نفرات با تمام وجود جنگیدند و تا آخرین لحظه از دستاورد خود دفاع کردند.

مربی ملوان در ارتباط با اینکه آیا فردا قلعه نویی روی نیمکت می نشیند یا خیر، گفت: با تمام وجود دعا می کنم که ایشان روی نیمکت بنشیند و مسوولیت خود را تمام و کمال در اختیار داشته باشند. در بازی قبلی فشار زیادی روی من وارد آمد اما حضور قلعه نویی می تواند ۳۰ درصد به بهبود شرایط تیم کمک کند.

محمدی در خاتمه در مورد بازیکنان غایب ملوان در این مسابقه اذعان داشت: احمد آهی محروم است و سهیل رحمانی را به دلیل مصدومیت بازی نمی کند.

منبع: کاپ

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

2 دیدگاه

  1. Thanks for another wonderful post. Where else could anybody get that type of information in such an ideal way of writing? I have a presentation next week, and I’m on the look for such information.