*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7475
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
محمد غلامين : ما اسم ملوان بزرگ را يدك می كشيم

محمد غلامين : ما اسم ملوان بزرگ را يدك می كشيم

اختصاصی انزلی پرس: به گزارش انزلی پرس روز دهم مهر ماه تيم ملوان نوين بندر انزلی در مرحله يك سی و دوم جام حذفی فوتبال ايران ميزبان تيم استقلال تهران خواهد بود از اين رو تماسی با محمد غلامين كاپيتان پرسابقه تيم ملوان نوين گرفتيم تا از شرايط بازی و وضعيت تيم سئوالاتی داشته باشيم. […]

اختصاصی انزلی پرس:

به گزارش انزلی پرس روز دهم مهر ماه تيم ملوان نوين بندر انزلی در مرحله يك سی و دوم جام حذفی فوتبال ايران ميزبان تيم استقلال تهران خواهد بود از اين رو تماسی با محمد غلامين كاپيتان پرسابقه تيم ملوان نوين گرفتيم تا از شرايط بازی و وضعيت تيم سئوالاتی داشته باشيم.

به عنوان سئوال اول بازی با استقلال رو چطور ارزيابی می كنيد؟
سلام عرض می كنم خدمت شما و اهالی رسانه به خصوص سايت خوب انزلی پرس و مردم خونگرم انزلی. بايد عرض كنم تيم استقلال تيمی بزرگ خوب با سرمربی ای جوان و باهوش است كه فارغ از رتبه آنها در جدول ليگ برتر می بينيم كه عالی فوتبال بازی می كنند معمولا تيمهای بزرگی كه بنا به هر دليلی در ليگ نمی توانند اهداف خود را به ثمر برسانند جام حذفی را خيلی جدی می گيرند اما در تمام دنيا جام حذفی به جام شگفتی ها معروف است.

يعنی شما شگفت ساز خواهيد شد؟
چرا كه نه ما تيم دست و پا بسته ای نيستيم تجربه نشان داده استقلال پرسپوليس سپاهان تراكتور هيچوقت در انزلی از پيش برنده نبودند.

از تيم ملوان نوين بگوييد.
ملوان نوين هميشه محل شكوفايی استعدادهايی بوده كه باعث تعجب همگان شده امسال ملوان نوين با تركيبی از باتجربه ها و جوانان با سرمربيگری دوست عزيزم مسعود باقری و ساير مربيان خوب و جوان و با دانش كه وظيفه دارم نام ببرم آقايان مهران محمدی، مهران نصيری و علی حسنی صفت حضوری پر قدرت را شروع كرده ايم نبايد يادمان برود كه ما اسم بزرگ ملوان را يدك می كشيم ما هميشه پرقدرت بوديم و هستيم و خواهيم بود.

شما در ملوان تجربه بازی با استقلال را داريد حتی از معدود بازيكنانی بوديد كه هم در تهران و هم در انزلی به اين تيم گل زديد چه چيزی می توانيد به ساير بازيكنان انتقال دهيد كه در اين بازی به آنها كمك كند؟
ببينيد شايد هر ده سال اتفاق بيافتد كه يک بازی تيمی از ليگها پايين از شبكه های ملی و حتی بين المللی پخش مستقيم شود. تمام ايران اين بازی را نگاه می كنند اگر در اين بازی مثمر ثمر باشند طبيعتا خيلی در آينده آنها تاثيرگذار خواهد بود از اين فرصتها خيلی كم اتفاق می افتد بازيكنان و حتی كادر فنی از اين فرصت بهترين استفاده را خواهند كرد.

پس استقلال كار سختی پيش رو دارد؟
صد در صد. این بازی در انزلی است و انزليچی ها عاشق ملوانند مطمئنا استاديوم تختی پر خواهد شد ما ملوانيم با كلكسيونی از افتخارات ما هيچ وقت تيم كوچكی نبوديم و نخواهيم بود استقلاليها هم اين را خوب می دانند.

و حرف آخر
ضمن تشكر از شما و بچه های انزلی پرس از مردم عزيز انزلی خواهش می كنم ما را تنها نگذارند و به عنوان يار دوازدهم به ما كمك كنند مطمئن باشيد ما حريف سختی برای استقلال خواهيم بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.