*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2706
  • ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱:۱۲
مخالفت پاشنکو با درخواست باشگاه ملوان/ بندی که اجازه فسخ قرارداد را به گلر انزلیچی‌ها می‌دهد

مخالفت پاشنکو با درخواست باشگاه ملوان/ بندی که اجازه فسخ قرارداد را به گلر انزلیچی‌ها می‌دهد

به گزارش انزلی پرس، مشکلات شدید مالی باشگاه ملوان باعث شده پس از جدایی فرزاد حاتمی این‌بار سرگئی پاشنکو دروازه‌بان این تیم که یکی از مهره‌های تاثیرگذار ملوان است خواهان جدایی شود. در نشستی که روز یکشنبه بین این دروازه‌بان مولداویایی و مسعود رضائیان برگزار شد، مدیرعامل باشگاه ملوان مخالفت خود و استیلی را با […]

IMG_1438-HDTV-720

به گزارش انزلی پرس، مشکلات شدید مالی باشگاه ملوان باعث شده پس از جدایی فرزاد حاتمی این‌بار سرگئی پاشنکو دروازه‌بان این تیم که یکی از مهره‌های تاثیرگذار ملوان است خواهان جدایی شود.

در نشستی که روز یکشنبه بین این دروازه‌بان مولداویایی و مسعود رضائیان برگزار شد، مدیرعامل باشگاه ملوان مخالفت خود و استیلی را با جدایی او اعلام کرد و از او خواست برای تهیه پول حداقل تا بازی با استقلال به باشگاه ملوان فرصت دهد اما پاشنکو با این درخواست مدیرعامل ملوان مخالفت کرد.

دلیل مخالفت این دروازه‌بان این است که با توجه به برنامه قبلی سازمان لیگ که قرار بود دیدار تیم‌های استقلال و ملوان پنجشنبه برگزار شود او برای سفر به مولداوی بلیت تهیه کرده و به هیچ وجه نمی‌خواهد تاریخ آن را تغییر دهد.

یکی از مسئولان باشگاه ملوان در این باره گفت: در قرارداد پاشنکو بندی است که اگر تا نیم‌فصل ۵۰درصد از پولش را نگیرد می‌تواند یک طرفه آن را فسخ کند و حتی پس از آن برای دریافت مطالباتش حتی از باشگاه ملوان شکایت کند. با این شرایط قطعاً تلاش مسئولان باشگاه ملوان برای راضی‌کردن وی راه به جایی نخواهد برد مگر اینکه خود پاشنکو بخواهد نظرش را عوض کند./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.