*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1148
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۲۲
مربی استقلال خبر داد؛ میلاد فخرالدینی به بازی با ملوان نمی‌رسد

مربی استقلال خبر داد؛ میلاد فخرالدینی به بازی با ملوان نمی‌رسد

به گزارش ملوانی و به نقل از مهر، مدافع راست تیم فوتبال استقلال دیدار برابر ملوان انزلی در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر را از دست داد. تیم فوتبال استقلال در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر میزبان ملوان بندر انزلی است. آبی‌پوشان پایتخت در این دیدار میلاد فخرالدینی را مثل بازی نخست مقابل سیاه جامگان […]

1783184

به گزارش ملوانی و به نقل از مهر، مدافع راست تیم فوتبال استقلال دیدار برابر ملوان انزلی در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر را از دست داد.

تیم فوتبال استقلال در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر میزبان ملوان بندر انزلی است. آبی‌پوشان پایتخت در این دیدار میلاد فخرالدینی را مثل بازی نخست مقابل سیاه جامگان مشهد در اختیار نخواهند داشت.

محمد نوازی مربی تیم استقلال در این باره به خبرنگار مهر گفت: فخرالدینی همچنان مشغول فیزیوتراپی است و بعید می‌دانم وی به این بازی برسد اما خسرو حیدری شرایط بهتری پیدا کرده است. آنچه مسلم است ما فخرالدینی را در این دیدار به همراه نخواهیم داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.