*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11174
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
مریم ایران‌ دوست: به دلیل کمبود نفرات، مجبور به بازی شدم

مریم ایران‌ دوست: به دلیل کمبود نفرات، مجبور به بازی شدم

به دلیل مشکلات مالی در تمرین حضور پیدا نمی‌کنند و به همین دلیل در ارنج اولیه با مشکل روبه‌رو بودیم، مجبور به استفاده از گلرمان به‌عنوان یک بازیکن شدیم و بنده نیز مجبور شدم پس از مدت‌ها برای تیمم بازی کنم.

به گزارش انزلی پرس، مریم ایران‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به آغاز لیگ برتر بانوان پس از وقفه‌ای دوماهه، اظهار کرد: بازی مقابل آذرخش شرایط خاص خود را داشت، در نیم‌فصل نخست با تمامی نفراتمان در تهران این تیم را با نتیجه هشت بر صفر شکست دادیم، در نیم‌فصل دوم به دلیل مشکلات مالی، برخی بازیکنانمان را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان در آغاز مسابقه کمی استرس داشتند، تصریح کرد: هر چه از زمان بازی سپری شد بر بازی مسلط‌تر شده و با همدلی و اتحاد توانستیم گل نخست را خیلی زود به ثمر برسانیم و درنهایت با شش گل تیم را شکست دهیم، آذرخش نسبت به نیم‌فصل تغییرات زیادی داشته و با تیم بهتری روانه مسابقات شده است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان که در دیدار مقابل آذرخش سه پاس گل برای هم‌تیمی‌های خود ارسال کرده است، با اشاره به انگیزه بالای بازیکنانش، گفت: همدلی بین بازیکنان باعث شده است ملوان به راه خود ادامه دهد، در همین بازی مقابل آذرخش، رها یزدانی که گلر تیممان است، وقتی در پست غیرتخصصی خود به میدان رفت، یک پاس گل ارسال کرد.

ایران‌دوست با بیان اینکه ملوان از مشکلات مالی رنج می‌برد، گفت: یکی از بازیکنان غیربومی و ساکن مشهد تیممان، در تمرینات حضور نداشت و روز بازی در رختکن حاضر شد، کمبود نفرات باعث شد که به‌سختی ۱۱ نفر برای ورود به زمین داشته باشیم.

وی با اشاره به جدایی پنج بازیکن از ملوان در نیم‌فصل مسابقات، تصریح کرد: علاوه بر این نفرات، تعدادی از بازیکنانمان به دلیل مشکلات مالی در تمرین حضور پیدا نمی‌کنند و به همین دلیل در ارنج اولیه با مشکل روبه‌رو بودیم، مجبور به استفاده از گلرمان به‌عنوان یک بازیکن شدیم و بنده نیز مجبور شدم پس از مدت‌ها برای تیمم بازی کنم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه ملوان هشت دیدار در لیگ در پیش دارد، خاطرنشان کرد: برایمان مهم بود که لیگ را پس از وقفه‌ای ۵۶ روزه با پیروزی آغاز کنیم، در پایان هفته چهاردهم در مکان ششم جدول جای گرفته‌ایم و تلاشمان بهبود این جایگاه در جدول رده‌بندی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.