*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 241
  • ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۰
مستند “زندگي کيومرث پوراحمد “به روي صحنه مي رود

مستند “زندگي کيومرث پوراحمد “به روي صحنه مي رود

به گزارش انزلی پرس : مستند «کودکي نيمه تمام» ساخته مهدي اسدي با هدف به تصوير کشيدن زندگي کيومرث پوراحمد کارگردان شناخته شده کشورمان از شبکه مستند پخش مي شود. به گزارش خبرگزاري آريا،  «کودکي نيمه تمام» يک اتوبيوگرافيک است که زندگي کيومرث پوراحمد از کودکي تاکنون را به تصوير مي کشد. رويکرد اين مستند […]

20150106095439214

به گزارش انزلی پرس : مستند «کودکي نيمه تمام» ساخته مهدي اسدي با هدف به تصوير کشيدن زندگي کيومرث پوراحمد کارگردان شناخته شده کشورمان از شبکه مستند پخش مي شود.
به گزارش خبرگزاري آريا،  «کودکي نيمه تمام» يک اتوبيوگرافيک است که زندگي کيومرث پوراحمد از کودکي تاکنون را به تصوير مي کشد. رويکرد اين مستند شرح زندگي و آثار اين فيلمساز از زبان خودش ، اقوام و دوستانش است و همچنين به شيوه کار پوراحمد در فيلمسازي مي پردازد.
براي ساخت اين فيلم در اصفهان با پروين دخت يزدانيان ، مادر پوراحمد و مهدي باقربيگي گفتگو کرده و در بم با بازيگر فيلم «تار و پود» که اکنون پزشک است نيز گفت و گو شده است.
«کودکي نيمه تمام » سه شنبه ، ۱۶ دي ماه ، ساعت ۱۸ و در قالب « شبهاي مستند » نمايش داده مي شود و سپس با حضور سعيد قطبي زاده نقد و بررسي خواهد شد.

منبع: خبرگزاري آريا