شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۵:۵۰
سرویس: حوادث
 |  ۲۸/ دی/ ۱۳۹۶ - ۵:۰۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای مشخصات کشتی CF CRYSTAL حادثه دریایی سانچی بسته هستند
260 views بازدید
کشتی CF CRYSTAL

مشخصات کشتی CF CRYSTAL حادثه دریایی سانچی

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، پس از حادثه دلخراش تصادف دریایی کشتی CF CRYSTAL و کشتی سانچی که منجر به کشته شدن ۳۲ خدمه ایرانی و غرق شدن این کشتی ( کشتی سانچی ) شد تئوری های فراوانی پیرامون این حادثه دریایی در فضای مجازی در حال انتشار است ، از خاموش بودن رادارهای هر دو کشتی در لحظه برخورد تا تغییر مسیر کشتی ایرانی با رادارهای خاموش به سمت کره شمالی و یا اصلا وجود نداشتن کشتی CF CRYSTAL همه و همه سبب شد تا در این مقاله کوتاه با استفاده از اطلاعات سایت معتبر دریایی ” مارین ترافیک ” نشان دهیم که آیا اصلا کشتی با نام CF CRYSTAL وجود داشته است یا خیر ، با انزلی پرس همراه باشید .

 

کشتی CF CRYSTAL

کشتی CF CRYSTAL

 

اطلاعات موجود در سایت دریایی مارین ترافیک می گوید کشتی با نام CF CRYSTAL وجود دارد ، بر اساس اطلاعات مندرج در این دیتابیس IMO NUMBER این کشتی ۹۴۹۷۰۵۰ می باشد ، بندر اصلی این کشتی بندر هنگ کنگ است و این کشتی با پرچم هنگ کنگ در جهان تردد می کند ، نوع کشتی باری فله بر است که در سال ۲۰۱۱ ساخته شده است .

از دیگر اطلاعات مندرج در این پایگاه داده می توان به آخرین سفر این کشتی باری اشاره نمود ، این کشتی در آخرین سفر خود روز جمعه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ ( ۲۰۱۷-۱۲-۱۵ ) از بندر KALAMA آمریکا به سمت چین حرکت کرده و در تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ ( ۲۰۱۸-۰۱-۱۰ ) وارد بندر ZHOUSHAN چین شده است .

دیگر اطلاعات موجود در سایت مارین ترافیک وضعیت فعلی این کشتی باری را نشان می دهد که در توضیحات عنوان شده این کشتی در حال تعمیر است .

امیدواریم این مطلب مورد استفاده شما مخاطبین گرامی انزلی پرس قرار گرفته باشد .

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 4150 بازدید

بازدید دیروز: 4538 بازدید

بازدید کل : 9711935 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی