جستجو کنید

مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان

تکنولوژی

مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان

اشتراک گذاری

به‌تازگی مدیر ارشد اجرایی شبکه اجتماعی فیس‌بوک در یک اقدام ویژه به همکاری با سازمان فضای اروپا و ناسا دست زده و ارتباط مستقیم ویدیویی با ایستگاه فضایی را از طریق فیس‌بوک برقرار خواهد کرد.

n00043218-b

به گزارش انزلی پرس به نقل از از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، شاید پنج سال پیش نام فیس‌بوک تنها به‌ عنوان یک شبکه اجتماعی مطرح بود و کمتر کسی می‌توانست تصور کند که این شرکت دامنه کاری خود را تا این حد گسترش بدهد.

با این‌ حال امروزه فیس‌بوک فعالیت‌های بسیار ویژه‌ای را فراتر از تعاریف عمومی شبکه‌های اجتماعی به کاربران خود ارائه می‌کند که آخرین مورد آنها ارتباط ویدیویی مستقیم با فضا است.

اخبار منتشر شده توسط سازمان ناسا نشان دهنده این است که صفحه فیس‌بوک این سازمان قرار است تا به‌زودی میزبان ارتباط آنلاین ویدیویی مابین مارک زاکربرگ و سه تن از ساکنان ایستگاه بین‌المللی فضایی باشد.

علاقه‌مندان به علوم نجوم با فرستادن سوالات خود به صفحه فیس‌بوک ناسا می‌توانند به‌عنوان بخشی از این مصاحبه در آن حضور داشته و شاهد پرسیده شدن سوالات خود از فضانوردان باشند.

شایان‌ ذکر است که مجری اصلی این مصاحبه شخص مارک زاکربرگ خواهد بود و زمان انجام آن روز چهارشنبه هفته جاری در نظر گرفته شده است.

برچسب ها:

شما همچنین ممکن است مانند

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید