*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1213
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
مظلومی:بازی با ملوان هم مثل مسابقات دیگر است

مظلومی:بازی با ملوان هم مثل مسابقات دیگر است

به گزارش انزلی پرس، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل ملوان اذعان داشت: ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت یاد خبرنگارانی که در بین ما نیستند، درباره بازی باید بگویم که هفته گذشته مسابقه حساسی داشتیم و این هفته نیز مسابقه سختی مقابل ملوان داشتیم. ملوان تیم قدرتمندو قابل […]

c7652c81

به گزارش انزلی پرس، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل ملوان اذعان داشت: ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت یاد خبرنگارانی که در بین ما نیستند، درباره بازی باید بگویم که هفته گذشته مسابقه حساسی داشتیم و این هفته نیز مسابقه سختی مقابل ملوان داشتیم. ملوان تیم قدرتمندو قابل احترامی است و سرمربی بزرگ و بازیکنان خوبی دارد. البته این بازی هم برای ما مثل بازی های دیگر است و همانگونه که برای بازی های دیگر آماده می شدیم برای این مسابقه تمرین کردیم و آماده شدیم. تلاش می کنیم که خواسته های خود را به نحو احسن در زمین پیاده کنیم.

وی در ارتباط با ادامه حضور کرار در استقلال گفت: من فکر می کنم بخش اعظم رسانه ها روی مساله کرار تمرکز کرده اند. کرار الان یک ماه است که با ما تمرین می کند. دو جلسه هم در صبح ها تمرین فوق العاده دارد. او تمرین زیادی می کند. بازیکن خوبی است و در شرایط مناسبی قرار دارد. البته مشکلاتی که در باشگاه وجود دارد حالت تیمی دارد و به شخص خاصی منحصر نیست.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: من اصلا موافق با گروکشی به دلیل مطالبات نیستم. کرار خیلی تلاش کرده و برای کادر فنی و تیم زحمت فراوانی کشیده است. باشگاه هم درصدد پرداخت مطالبات همه بازیکنان است. که کرار یکی از آنهاست و ابراهیمی، حنیف و چند بازیکن دیگر نیز از این جمله هستند.

وی ادامه داد: تیم های استقلال و پرسپولیس هردو چنین مشکلی را دارند و هر پولی به باشگاه می رسد بین بازیکنان تقسیم می شود تا مطالبات آنها پرداخت شود.

سرمربی استقلال درباره احضار حنیف عمران زاده و کرار جاسم به کمیته انضباطی گفت: دیروز جلسه ای با حنیف عمران زاده بود و صحبت های او شنیده شد. البته کرار به کمیته انضباطی نیامده بود و او به دنبال مطالباتش بود.
ویدر ادامه در رابطه با ناهماهنگی استقلال در خط دفاعی در بازی اول خاطرنشان کرد: ما جوانان زیادی داریم و تلاش کردیم که جوانان خود را نشان دهند. در حال حاضر حیدری با تیم تمرین می کند. و فخرالدینی به شرایط مسابقه نرسیده است. ضمن اینکه حنیف هم دو هفته دیگر به ما اضافه می شود. در چنین شرایط نفراتی که داریم می توانند جوابگویی ما باشند.

سرمربی استقلال درباره وضعیت ریوالدو افزود: او هنوز به آمادگی کامل نرسیده است اما شرایط مسابقه دارد و می تواند بازی کند.

مظلومی درباره ترکیب نفرات تیم در فصل جاری گفت: ما بازیکنان باتجربه و عالی هم داریم. نفرات باتجربه ای مثل برهانی. یک روزی ما هم جوان بودیم و به ما فرصت داده شد تا رشد کنیم. یک روزی هم مهدی رحمتی جوان بود. باید به جوانان فرصت داده شود تا پیشرفت کنند.

سرمربی استقلال در رابطه با صحبت های افشارزاده مبتنی بر جاسوسی از استقلال گفت: باید نکته ای را بگویم که من مربی هستم و همه را خوب می بینم مگر آنکه عکس آن ثابت شود. در رابطه با صحبت های مدیرعامل هم من نباید دخالتی کنم.

مظلومی درباره جلسه لیدرهای استقلال برای اینکه در بازی فردا توهینی به قلعه نویی نشود، تصریح کرد:جلسه ای بین لیدرها نبوده است و اگر بوده من اطلاعی ندارم. اما معتقدم که استقلالی ها باید تیم خود را تشویق کنند و ملوانی ها هم تیم خود را. و هیچ گونه توهینی به تیم مقابل صورت نگیرد تا دو تیم بتوانند بازی قابل قبولی ارائه دهند.

منبع: کاپ

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.