*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1226
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۱۳
مظلومی: علت نیمکت‌نشینی کرار، غیبت در دو جلسه تمرینی بود!

مظلومی: علت نیمکت‌نشینی کرار، غیبت در دو جلسه تمرینی بود!

به گزارش ملوانی، پرویز مظلومی بعد از پیروزی تیمش مقابل ملوان در هفته دوم لیگ برتر در نشست خبری گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. از کسانی که بین شما نیستند یادی کنیم؛ خدا روحشان را شاد و عمر طولانی به شما بدهد. قبل از هرچیزی از حضور هواداران تشکر می‌کنم آنها انگیزه زیادی به […]

c7652c81

به گزارش ملوانی، پرویز مظلومی بعد از پیروزی تیمش مقابل ملوان در هفته دوم لیگ برتر در نشست خبری گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. از کسانی که بین شما نیستند یادی کنیم؛ خدا روحشان را شاد و عمر طولانی به شما بدهد. قبل از هرچیزی از حضور هواداران تشکر می‌کنم آنها انگیزه زیادی به ما دادند. از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم دستورات تاکتیکی را به خوبی انجام دادند.

وی افزود: هدف ما این است که فوتبالی که در نیمه اول انجام دادیم را در کل نود دقیقه انجام دهیم تا تماشاگر پسند بازی کنیم. هواداران امروز حضور خوبی داشتند. تنها مشکل ما به خاطر دیر شروع کردن تمرینات است که تا ۶۰ دقیقه آماده فوتبال زیبا هستیم. در هفته‌های آینده سعی می‌کنیم در طول نود دقیقه هجومی کار کنیم. در دقایق آخر ملوان کارش را هجومی دنبال کرد و ما به دنبال کنترل بازی بودیم. ملوان تیمش را هجومی کرد و بچه‌های توپ‌های بلند این تیم را به خوبی پوشش دادند و به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه قول داده بود کرار جاسم حاشیه نداشته باشد، اظهار داشت: او این مدت در خدمت تیم بوده و مشکلی به وجود نیاورده است. برای برخی رسانه‌ها که جنگ روانی علیه او راه انداختند متاسفم. بی‌خودی گفتند او درگیر شده است. اگر او امروز بیرون بوده به خاطر غیبتش در ۲ جلسه تمرین بود. یک خبرگزاری معتبر این خبر را منتشر می‌کند من نمی‌توانم این حواشی که به وجود می‌آورند را کنترل کنم.

وی در پایان گفت: از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که در مسائل مالی تحمل زیادی دارند. هیأت مدیره باشگاه و مدیرعامل تلاش‌شان حل مشکلات مالی است. پرداختی‌هایی داشتیم و از فردا هم به بازیکنان پرداختی خواهیم داشت. اجازه نمی‌دهیم دچار مشکل شویم. باشگاه به دنبال حل مسائل مالی است تمام تیم‌ها این مشکلات را دارند. امیدواریم دیگر این مشکل پیش نیاید./فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.