*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8813
  • ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۹:۵۵
سانچی
معرفی اعضاء انزلی چی نفتکش سانچی

معرفی اعضاء انزلی چی نفتکش سانچی

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، متاسفانه دقایقی پیش پس از رخ دادن انفجاری بزرگ در کشتی نفتکش ایرانی کره ای سانچی و غرق شدن این کشتی عظیم در دریای چین تمامی امید خانواده های ۳۲ خدمه این کشتی به یاس تبدیل شد . یک مقام آگاه چینی اعلام کرد : پس […]

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، متاسفانه دقایقی پیش پس از رخ دادن انفجاری بزرگ در کشتی نفتکش ایرانی کره ای سانچی و غرق شدن این کشتی عظیم در دریای چین تمامی امید خانواده های ۳۲ خدمه این کشتی به یاس تبدیل شد .

یک مقام آگاه چینی اعلام کرد : پس از اولین انفجار در این کشتی تمامی ۳۲ نفر خدمه کشتی کشته شده اند و با توجه به وضعیت کشتی در روزهای گذشته هیچ امیدی به زنده ماندن نفرات حاضر بر روی این کشتی نفتکش وجود نداشته است .

بر اساس این گزارش ، ۴ عضو از ۳۲ نفر خدمه حاضر در این کشتی انزلی چی بودند ، علیرضا نجفی فر ، جواد حیدری ، امید ضیایی و علی حیدریه کهن از انزلی متاسفانه در میان جان باختگان این حادثه قرار دارند.

نفتکش ایرانی سانچی که روز شنبه ۹۶/۱۰/۱۶ از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود جهت تحویل نفت عازم داسان کره جنوبی شود که در راه با یک کشتی باری چینی در سواحل چین برخورد کرد، محموله نفتکش سانچی نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود که این موجب آتش‌سوزی سریع کشتی شد.